آموزش گلسازی با مقوا برای ساخت گل های بسیار زیبا

آموزش گلسازی با مقوا برای ساخت گل های بسیار زیبا کاردستی

گلسازی با مقوا , شما می توانید مجموع کاملی از گل های رز با رنگ های زیبا و متنوع بسازید و آن ها را در کنار یکدیگر قرار دهید و یک سبد گل زیبا برای تزیین ایجاد کنید.

آموزش گلسازی با مقوا

گلسازی با مقوا از جمله ایده های عالی برای ایجاد یک دکور و محیط زیبا در منزل می باشد. گل ها طرح های متنوعی برای ساخت دارند. دکور زیبایی با یک سبد گل مقوایی بسازید و آن را در جای مناسبی در منزل قرار دهید. گلسازی از جمله کارهایی است که برای تزیین منزل و ارائه محیطی زیبا به خانه انجام می شود. در این فرآیند شما بر اساس مدل گل مورد علاقه خود می توانید فعالیت خود را آغاز کنید. گلسازی با فوم از گلسازی های رایج است. البته عده ای نیز هستند که گلسازی پارچه ای و ساخت گل با پلاستیک را ترجیج می دهند. در این مطلب ما آموزش گلسازی با مقوا را به شما آموزش می دهیم.

مواد مورد نیاز برای گلسازی با مقوا

مقوا رنگی نازک(تعداد رنگ ها بسته به سلیقه شما می باشد). چسب چند گیره قیچی قلم یا یک نشانگر نوع کاغذ نیز می تواند کاغذ کرافت، کارتست، کاغذ رنگی باشد. بهتر است برای این کار از کاغذهای نازک استفاده نکنید. آموزش گلسازی با مقوا برای ساحت گل با مقوا، ابتدا اشکال و الگوهای مورد نیاز را بر روی مقوا پیاده کنید.

مراحل گلسازی

با این نقاشی ساده می توانید اشکال مورد نظر حود ر به دست آورید.

الگوی گل رز

البته برای این کار از الگوهای آماده نیز می توانید استفاده کنید. مسلما بسته به اینکه شما چه گلی می خواهید درست کنید، این الگوها متفاوت خواهد بود. گل رز یکی از الگوهای پرطرفدار است که در بسیاری از هنرهای خانگی و به شکل های مختلف مورد استقبال قرار می گیرد.

همچنین بخوانید :  شیوه ساخت فوتبال دستی با استفاده از مقوا

مراحل ساخت گلسازی با مقوا

با استفاده از الگوهای آماده شده ۲ یا ۳ برگ، ۳ گلبرگ بیرونی و ۴ برگ گلبرگ داخلی را برش دهید.

برش الگوهای گلسازی مقوایی

گلبرگ های داخلی را تا کنید و صیقل دهید. صیقل دادن و شفاف سازی مقوا اهمیت زیادی دارد. این مسئله باعث درخشش هر چه بیشتر گل ساخته شده شما می شود.

جلا دادن مقوا برای گلسازی

۳ تا از گلبرگ های داخلی را با چسب در کنار یکدیگر بچسبانید تا پایه اصلی گل رز تشکیل شود.

چسباندن گلبرگ های بیرونی

در اینجا باید ۳ یا ۴ دایره متمرکز با اندازه های مختلف ایجاد کنید.

گلسازی با کاغذ مقوایی

این دایره های متمرکز باید به شکل مخروطی باشند.

مراحل گلسازی با کاغذ مقوا

مراحل آموزش گلسازی با مقوا

سه یا چهار مخروط به هم چسبیده شده را به پایه گل رز که از قبل آماده کردید، بچسبانید. در واقع این ها همان گلبرگ های داخلی هستند.

انتهای مرحله گلسازی

در انتهای مرحله گلسازی با مقوا نیز ۲ یا سه برگ به صورت دندانه دار به قسمت تحتانی گل اضافه کنید. ساخت گل با کاغذ مقوایی گل رز شما آماده است.

ساخت گل با مقوا

شما می توانید مجموع کاملی از گل های رز با رنگ های زیبا و متنوع بسازید و آن ها را در کنار یکدیگر قرار دهید و یک سبد گل زیبا برای تزیین ایجاد کنید. به همین راحتی شما می توانید یک دکور زیبا به منزل خود اضافه کنید و از گل های رز دست ساز خود نهایت لذت را ببرید. از اینکه تا پایان مطلب ساخت گل با مقوا همراه ما بودید، متشکریم. آرگا

تاریخ بروزرسانی : 2018-01-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi