آموزش درست کردن کاردستی مار با وسایل بسیار ساده+تصاویر

آموزش درست کردن کاردستی مار با وسایل بسیار ساده+تصاویر کاردستی

در این مطلب به آموزش ساخت کاردستی مار با وسایل ساده پرداخته ایم.

یکی از موجوداتی که اغلب افراد از آن می ترسند مارها هستند اما همان طور که می دانید همه ی مارها خطرناک و سمی نیستند و نیازی نیست کودکان خود را به ترس از مارهای بی آزار عادت دهیم.شما می توانید با وسایل بسیار ساده ای کاردستی مار برای کودک خود بسازید.در ادامه همراه با Niksalehi شوید تا آموزش ساخت این کاردستی را بیاموزید.

کاردستی مار

همیشه با یک نگاه دقیق به دور و اطراف می توان از به درد نخور ترین چیزها
خلاقانه ترین ایده ها را گرفت و از ساخت یک کاردستی زیبا لذت برد.
امروز آموزش ساخت دو کاردستی با رول دستمال کاغذی را برای شما آماده کرده ایم.

وسایل مورد نیاز

رول دستمال توالت

رنگ قلم مو

چشمان عروسکی

سیخ

قیچی

چسپ

وسایل مورد نیاز برای کاردستی مار

مراحل ساخت

وسایل
مورد نیاز را آماده کنید.

رول ها را رنگ کنید.

مراحل ساخت کاردستی مار

با قیچی آنها را به صورت رشته ای ببرید تا تن مار ساخته شود و با قلم مو و سیخ
و رنگ به سلیقه ی خود تزئین کنید.

مراحل سخت کاردستی مار

چشم ها را هم بچسپانید.

کاردستی مار ما آماده است حالا می توانید با آن بازی کنید یا آن را به دستبند تبدیل کنید.

کاردستی مار بامزه

بد نیست درباره مارها بیشتر بدانید

مار جانوری خزنده، گوشت‌خوار، کشیده (دراز) و بدون پا است. مارها جانورانی، خونسرد، از گروه آب‌پرده‌داران و مهره‌داران‌اند. بدن مار از پولک‌هایی که با هم همپوشانی دارند، پوشیده شده‌است. مارها از ردهٔ خزنده‌چهرگان، زیرردهٔ دوکمانان، فرورده پولک‌سوسمارشکلان، بالاراستهٔ پولک‌خزندگان، راستهٔ پولک‌داران، زیرراستهٔ ماران (Serpentes) هستند.

همچنین بخوانید :  نحوه ساخت ستاره کاغذی سه بعدی با کاغذ

بیشتر گونه‌های مار، جمجمه‌ای دارند که چندین مفصل بیشتر از اجداد مارمولکشان است. این جمجمه به آن‌ها اجازه می‌دهد تا شکارهای بسیار بزرگتر از سرشان را با کمک آرواره‌هایی که بسیار جابجایی پذیرند، ببلعند. اندام درونی بدن مارها برای تطبیق بیشتر با بدن کشیده و درازشان، به گونه‌ای است که عضوهای جفت در آن‌ها مانند کلیه‌ها به جای آنکه در دو سوی بدن باشد، یکی پس از دیگری قرار گرفته. همچنین بیشتر آن‌ها تنها یک شش دارند که کار می‌کند. برخی گونه‌های مار هنوز لگن خاصره دارند و یک جفت اندام بازماندهٔ ژنتیکی ناخن مانند در دو سوی پارگین آن‌ها دیده می‌شود.

مارها غیر از قطب جنوب، برخی خشکی‌های بزرگ مانند ایرلند، زلاندنو، جزایر هاوایی، ایسلند، گرینلند و بسیاری از جزیره‌های کوچک اقیانوس اطلس و مرکز اقیانوس آرام در همهٔ قاره‌ها زندگی می‌کنند.[۲] البته دریاماران در سراسر اقیانوس هند و آرام پراکنده شده‌اند. تاکنون نزدیک به ۲۰ تیره از مار که شامل ۵۰۰ سرده و نزدیک به ۳۴۰۰ گونه است، شناسایی شده‌است.[۳][۴]

بزرگی طول مارها از ۱۰ سانتیمتر برای مار قلمی تا ۱۴ متر برای پایتون مشبک گسترده شده‌است.[۵] سنگواره‌ای از مار به نام تیتانوبوآ یافت شده‌است که ۱۳ متر طول داشته‌است.[۶] احتمالاً نسل مارها یا به مارمولک‌های آبی یا به مارمولک‌های زیرزمینی در دوران ژوراسیک با آخرین فسیل مربوط به ۱۴۳ تا ۱۶۷ میلیون سال پیش بازمی‌گردد.[۷] گوناگونی مارهای امروزی به نظر مربوط به دورهٔ پالئوسن در دورهٔ ۶۶ تا ۵۶ میلیون سال پیش است. قدیمی‌ترین توصیفی که از یک مار پیدا شده مربوط به پاپیروس بروکلین است.

تبیان – ویکی پدیا

تاریخ بروزرسانی : 2020-07-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi