هواوی

ساخت کاردستی با سی دی خراب و وسایل دور ریختنی

ساخت کاردستی با سی دی خراب و وسایل دور ریختنی کاردستی

کاردستی با سی دی خراب , برای ساخت این نوع کاردستی با سی دی شما به وسایل زیادی احتیاج ندارید و خیلی راحت میتونید اونو درست کنید.

کاردستی با سی دی خراب

کاردستی با سی دی خراب , ساخت کاردستی با سی دی های خراب و بدون استفاده از کارهای خیلی جذاب و زیباس که شما میتونید توی خونه و با سی دی های بدون استفاده انجام بدید و یک کاردستی خیلی جالب درست کنید و از این کاردستی برای تزیین منزل استفاده کنید. با این آموزش زیبا و مهیج در ادامه مطلب همراهم باشید.

ساخت کاردستی با سی دی خراب و تیله:

برای ساخت این نوع کاردستی با سی دی شما به وسایل زیادی احتیاج ندارید و خیلی راحت میتونید اونو درست کنید. برای اینکار به یه سی دی خراب و بدون استفاده، چسب حرارتی و تعدادی تیله احتیاج دارید. البته میتونید به جای تیله از انواع مروارید و شیشه های تزیینی استفاده کنید. مهم شفافیته. که در این آموزش و برای این کاردستی از تیله هایی با رنگ های مختلف استفاده شده.

کاردستی با سی دی خراب

وسایل مورد نیاز این کاردستی

خب حالا سطح سی دی رو با یه دستمال تمیز کنید تا درخشان تر شه و بعد شروع کنید به چسباندن تیله ها به سی دی. برای اینکار بهتره از چسب حرارتی استفاده شه که مقاومت بیشتری هم داره. شما به دلخواه میتونید این چیدن و چسباندن رو انجام بدید و اونطور که دوست دارید به تیله ها مدل بدید مثلا میتونید اونها رو بر اساس رنگ بچینید.
کاردستی با سی دی خراب

سطح سی دی رو تمیز کنید

کاردستی با سی دی خراب

شروع کنید به چسباندن تیله ها به سی دی

کاردستی با سی دی خراب

ساخت کاردستی با تیله

بعد از اینکه ردیف اولو چیدید، برید سراغ ردیف بعدی. میتونید اینکارو تا هر جا که دوست دارید ادامه بدید ولی توجه داشته باشید هر قدر کاردستی شما بلندتر شه شکننده تر هم میشه. اینجا از چهار ردیف تیله استفاده شده.
کاردستی با سی دی خراب

آموزش کاردستی با سی دی و تیله

کاردستی با سی دی خراب

مراحل ساخت کاردستی با سی دی و تیله

کاردستی با سی دی خراب

مراحل ساخت کاردستی

کاردستی با سی دی خراب

ساخت کاردستی با سی دی و تیله

تو این مرحله کاردستی با سی دی ما آماده است. برای زیبایی بیشتر میتونید از انواع لامپ های LED و یا شمع استفاده کنید تا جذابیت کاردستی تون خیلی بیشتر شه. حتی میتونید از این کاردستی زیبا به جای جاشمعی هم استفاده کنید.
کاردستی با سی دی خراب

کاردستی با سی دی ما آماده است

کاردستی با سی دی خراب

کاردستی آماده است

کاردستی با سی دی خراب

کاردستی زیبا آماده است

هنر در خانه

همچنین بخوانید :  آموزش ساخت ساعت زیبا وشیک با وسایل ساده و دور ریختنی+تصاویر
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :