نحوه ساخت دکوری و وسایل تزیینی با برگ درخت

نحوه ساخت دکوری و وسایل تزیینی با برگ درخت کاردستی

وسایل تزیینی با برگ درخت , امروز با ساخت دکوری با وسایل ساده و ابتدایی در خدمت شما دوستهای خوبم هستم.

ساخت وسایل تزیینی با برگ درخت

وسایل تزیینی با برگ درخت , ساخت دکوری و انواع وسایل تزیینی برای همه ما جذابه و دوست داریم توی خونه و با وسایل کمی که داریم یه دکوری زیبا درست کنیم. بخشی از آموزش امروز ما مربوط میشه به نزدیک شدن به فصل پاییز و برگ ریزان درخت ها. میخوام بهتون یاد بدم که چطور میشه از این همه زیبایی طبیعت برای ساخت دکوری توی خونه استفاده کنید. همراهم باشید.

ساخت دکوری و وسایل تزیینی با برگ درخت :

همینطور که گفتم امروز با ساخت دکوری با وسایل ساده و ابتدایی در خدمت شما دوستهای خوبم هستم. برای ساخت این وسیله ساده و زیبا شما به یه عدد بادکنک مقداری چسب چوب و کمی برگ درخت احتیاج دارین که در اینجا از نوعی رنگیش استفاده شده. البته میتونید از برگهای مصنوعی موجود در بازار هم استفاده کنید. قبل از هر کاری بادکنک رو باد کنید و سطح اونو به چسب چوب رقیق شده آغشته کنید.

وسایل تزیینی با برگ درخت

ساخت دکوری و انواع وسایل تزیینی

حالا برگها رو روی سطح بادکنک بچینید و روی اونها رو چسب چوب بزنید و جایی بزارید تا چسب کاملا خشک شه.برای ساخت این نوع دکوری که به عنوان جایی برای وسایل هم استفاده میشه بهتره سطح بادکنک رو تا نصفه با برگها بپوشونید.
وسایل تزیینی با برگ درخت

ساخت دکوری با وسایل ساده و ابتدایی

وسایل تزیینی با برگ درخت

ساخت دکوری با وسیله های ساده و زیبا

حالا میتونید بادکنک رو بترکونید و تکه های اضافه اونو از سطح برگهای خشک شده جدا کنید. ساخت دکوری ما به پایان رسید و ظرف ما آماده س و میتونید توی خونه و روی میز ازش به عوان یه دکوری زیبا و متفاوت استفاده کنید.
وسایل تزیینی با برگ درخت

دکوری ما آماده است

وسایل تزیینی با برگ درخت

ساخت دکوری به پایان رسید

هنر در خانه

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :