ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی و بی استفاده در منزل

ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی و بی استفاده در منزل کاردستی

ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی , ر این مطلب به ارائه روش هایی برای ساخت گلدان های تزیینی زیبا با وسایل ساده و معمولی بپردازیم

ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی

ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی , برای ساخت گلدان های زیبا در منزل می توان از وسایل و مواد اولیه مختلف استفاده نمود. در این میان ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی به دلیل کم هزینه و در دسترس بودن، طرفداران بیشتری دارد و اغلب افراد خلاق و باسلیقه سعی می کنند با وسایل بی مصرفی که در دسترس دارند زیباترین گلدان ها را تهیه نمایند. از ین رو ما نیز قصد داریم در این مطلب به ارائه روش هایی برای ساخت گلدان های تزیینی زیبا با وسایل ساده و معمولی بپردازیم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی 

آموزش ساخت گلدان

آموزش ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی و ساده :

استفاده از گلدان های زیبا که با هزینه کم تهیه شده اند علاوه بر زیبایی بخشیدن به منزل، می تواند خلاقیت و سلیقه شما را نیز نشان دهد. از این رو پیشنهاد می کنیم با وسایل ساده ایی که در دسترس دارید گلدان های متنوع و جالبی بسازید. رایج ترین وسیله که در ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی مورد استفاده قرار می گیرد انواع بطری نوشابه و بطری های پلاستیک در شکل ها و ابعاد مختلف است.

ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی 

ساخت گلدان با بطری و چوب

آموزش ساخت گلدان با بطری و چوب برای ساخت گلدان با بطری پلاستیکی ابتدا طرح دلخواه را روی گلدان بکشید و آن را برش بزنید. سپس در صورت تمایل بطری را رنگ آمیزی نمایید و اجازه دهید تا رنگ خشک شود و بعد گلدان را از خاک پر نموده و گل ها دلخواه را داخلش قرار دهید. در صورتی که قصد دارید از این مدل گلدان به عنوان گلدان آویز استفاده نمایید، می توانید با استفاده از نخ گونی آن را از مکانی مشخص آویز کنید.
ساخت گلدان با وسایل دور ریختنی 

ساخت گلدان با بطری پلاستیکی

هنر در خانه

همچنین بخوانید :  کاردستی با بنر های بازیافتی ایده ای جدید و جالب + تصاویر
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-26 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :