آموزش مرحله به مرحله ساخت کاردستی کوسن

آموزش مرحله به مرحله ساخت کاردستی کوسن کاردستی

ساخت کاردستی کوسن , بچه ها در این کاردستی با من همراهی کنید و مواد مورد نیاز آن را تهیه کنید و گام به گام با من پیش بروید

آموزش ساخت کاردستی کوسن

ساخت کاردستی کوسن , کاردستی کوسن طرح ابر این کوسن در بسیاری از موارد میتواند کاربرد داشته باشد، در اینجا ساخت آن را به شما آموزش میدهیم. کاردستی کوسن طرح ابر ، این کاردستی هم مخصوص کودکان و هم بزرگ سالان است و اگر کودکان قرار است ان را درست کنند حتما باید از بزرگ ترها در خانه کمک بگیرند، چون نیاز به دوخت و دوز دارد و ممکن است کمی برای کوچک ترها مشکل باشد. بچه ها در این کاردستی با من همراهی کنید و مواد مورد نیاز آن را تهیه کنید و گام به گام با من پیش بروید:

ساخت کاردستی کوسن طرح ابر

گام اول: موارد مور نیاز برای این کاردستی زیبا و مفید: کاغذ / الگو طراحی مداد قیچی کاموا سوزن دکمه گام دوم: ابتدا بر روی کاغذ بر اساس سایز دلخواه طرح ابر را بکشید. می توانید از تصویر الگو زیر استفاده کنید و این عکس را پرینت بگیرید. ساخت کاردستی,ساخت کاردستی برای کودک

آموزش ساخت کار دستی کوسن ابر

  گام سوم: در این بخش الگو مرحله قبل را روی کاغذ پرینت بگیرید. سپس طرح الگو را روی پارچه نمدی قرار داده و بر اساس آن به برش زدن پارچه بپردازید.

آموزش ساخت کاردستی کوسن طرح ابر

  کاردستی کوسن طرح ابر در این بخش بر روی یک لایه از پارچه نمدی ابتدا با مداد، بخش چشم بسته شده یا مژه های چشم را بکشید، سپس با نخ و سوزن و با دوختن این بخش را ایجاد کنید.

ساخت کار دستی کوسن طرح ابر

آموزش کاربردی ساخت کار دستی کوسن ابر

آموزش ساخت کاردستی کوسن طرح ابر

هنر در خانه

همچنین بخوانید :  آموزش دوخت پادری با شلوارهای جین کهنه
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi