آموزش ساخت عروسک ماه

آموزش ساخت عروسک ماه کاردستی

به کمک طرح و الگو هایی مشخص شده و انجام برش و دوختن پارچه های تهیه شده می توان یک عروسک ماه بسیار زیبا ساخت.

ساخت عروسک ماه

در این مطلب سعی داریم نحوه و چگونگی ساخت عروسک ماه را به شما بیاموزیم. در واقع به کمک طرح و الگو هایی مشخص شده و انجام برش و دوختن پارچه های تهیه شده می توان یک عروسک ماه بسیار زیبا ساخت. روش ساخت چنین کاردستی بسیار آسان است. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما همراه باشید.

مراحل ساخت عروسک ماه

مرحله اول : ابتدا بر اساس طرح الگو ماه بر روی پارچه زرد رنگ با ماژیک طرح ماه را بکشید و پس از برش زدن آن ها به دوختن طرح بپردازید. و درون آن ها را با مواردی مثل پشم شیشه پر کنید. نکته مهم : برای ساخت ماه و ستاره شما می توانید با جستجوی عبارت moon و star در قسمت جستجوی تصویر گوگل طرح های زیبایی را پیدا نموده و بر روی کاغذ پرینت بگیرید.

ساخت عروسک ماه

آموزش مرحله به مرحله ساخت عروسک ماه

مرحله دوم : سپس بر اساس سلیقه خود بر روی مقداری پارچه می توانید اسم مورد نظری که مایل هستید روی عروسک ماه درج شود را روی پارچه بنویسید و برش بزنید و سپس به کمک چسب یا با دوختن آن ها اسم مورد نظر را روی عروسک ایجاد کنید.
ساخت عروسک ماه

آموزش تصویری ساخت عروسک ماه

مرحله سوم : در این بخش بر اساس طرح الگو ستاره بر روی مقداری پارچه طرح ستاره را بکشید و برش بزنید و آن ها را روی هم قرار داده و به دوختن بپردازید و درون آن ها را با مواردی مثل پشم شیشه پر کنید.
ساخت عروسک ماه

بر روی مقداری پارچه طرح ستاره را بکشید

روش ساخت عروسک ماه

مرحله چهارم : در این بخش بر اساس سلیقه خود می توانید پاپیون هایی را بسازید و به روی ستاره های بچسبانید. همچنین با مهر های تزیینی می توانید آن ها را تزیین کنید.

ساخت عروسک ماه

ساخت عروسک ماه با پارچه

مرحله پنجم : سپس برای آویزان کردن ستاره های به عروسک ماه، ربان های پارچه ای را به پشت ستاره های بچسبانید. و سپس این ربان ها را به پشت عروسک ماه بچسبانید.
ساخت عروسک ماه

روش ساخت عروسک ماه نمدی

مرحله ششم : در نهایت شما توانسته اید یک عروسک ماه بسیار زیبا بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.
ساخت عروسک ماه

آموزش ساخت عروسک ماه

کافی نت  

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :