آموزش ساخت جاسوزنی زیبا با قوطی کنسرو!

آموزش ساخت جاسوزنی زیبا با قوطی کنسرو! کاردستی

ساخت جاسوزنی , در این پست آموزش جاسوزنی رو قرار داده ایم جاسوزنی طرح مبل که بسیار شیک و زیبا می باشد

ساخت جاسوزنی

ساخت جاسوزنی , در این پست آموزش تصویری جاسوزنی رو قرار داده ایم جاسوزنی طرح مبل که بسیار شیک و زیبا می باشد برای تهیه این جاسوزنی بسیار زیبا حتی میتوانید از طریق تهیه آن کسب در آمد نمایید. وسایل مور نیاز برای ساخت جا سوزنی : دو عدد قوطی کنسرو ( قوطی تن ماهی کنسرو ) چسب سیم ( لنت) پارچه ای به سلیقه خود ابتدا دو عدد قوطی کنسرو را که درب یکی از آنها را بطور کامل جدا کرده اید ، روی هم قرار دهید ( قوطی درب دار در قسمت بالا قرار گیرد)

آموزش ساخت جاسوزنی زیبا

ساخت جاسوزنی

ساخت جاسوزنی زیبا با قوطی

با چسب سیم آنها را به هم از بالا تا پایین بچسبانید . با چسب مایع یا تفنگی ، مقداری چسب روی قسمت داخلی درب زده و مقداری پنبه یا پشم شیشه قرار دهید و پارچه را به اندازه این قسمت بریده و محکم کنید.سپس داخل قوطی بالایی را از پشم شیشه و یا الیاف ، پنبه و … پر کرده و یک تکه پارچه را که به اندازه قوطی بالایی است را برش و روی آن قرار دهید.
ساخت جاسوزنی

ساخت جاسوزنی بشکل مبل

از یک نوار با همان طرح یا دلخواه برای قسمت پر شده و یک نوار دیگر برای قسمت قوطی دوم آماده ( بدوزید و یا با چسب آماده کنید) و یک تکه دیگر از پارچه که کاملا بصورت پلیسه ( چینهای منظم در امتداد یکدیگر ) دوخته و یا با چسب آماده کرده اید را به ادامه پارچه قبلی متصل و نوار را با چسب بدور آن محکم کنید.
ساخت جاسوزنی

ساخت جاسوزنی با قوطی کنسرو

در پایان از چهار عدد مهره ( مروارید ، سنگهای تزئینی و … ) برای پایه ، استفاده و آنها را به کف قوطی پایینی بچسبانید.حالا میتوانید سوزنها و سایر لوازم کوچک که در این قوطی جا میشود را داخل قسمت پایینی و سوزنهای خودرا در نشیمنگاه مبل فرو ببرید و از این جاسوزنی بسیار زیبا برای میز کار خود بهره بگیرید.این جاسوزنی برای گیره های کوچک مو نیز روی میز توالت ، کاربرد دارد.
ساخت جاسوزنی

ساخت جاسوزنی زیبا بشکل مبل

کافی نت

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :