آموزش ساخت توپ تزیینی برای کریسمس

آموزش ساخت توپ تزیینی برای کریسمس کاردستی

ساخت توپ تزیینی , این توپ های تزئینی زیبا و جالب ، در ایام جشن و اعیاد مختلف ، مانند جشن کریسمس به عنوان آویزی زیبا ، تزئینات جشن شما را کامل میکنند

ساخت توپ تزیینی کریسمس

ساخت توپ تزیینی , این آویزهای زیبا ، در ایام جشن و اعیاد مختلف ، به عنوان آویزی زیبا ، تزئینات جشن شما را کامل میکنند. میتوانید از این آویز ، برای دکوراسیون دائمی اتاقها و یا مهدهای کودک استفاده و هر فضایی را شاد و زیبا نمایید.

وسایل مورد نیاز برای ساخت توپ تزیینی :

انتخاب توپ با سایز دلخواه پارچه رنگی و روبان نمد یا فوم قیچی

مراحل ساخت توپ تزیینی

ابتدا یک طرح که شبیه قطره یا اشک باشد را به سایز مورد نظر خودتان ، روی کاغذ یا مقوا بکشید و برش بزنید و سپس طرح را روی پارچه ، کاغذ روبان و …. مورد نظرتان بکشد و به تعداد زیاد برش بزنید.

کشیدن طرحی شبیه قطره

روی توپ خود را با پارچه بپوشانید و شروع به چسباندن ردیف اول نماییددر ردیف اول که قسمت پایینی توپ است ، چند مدل اشک بریده شده را به صورت دایره ای ، روی توپ بچسبانید.

چسباندن اشکها روی کار

در ردیف بالایی ، سر هر اشک ، باید در میانه دو سر اشک ردیف پایینی باشد. یعنی روی اشک قبلی را تانیمه بپوشاند.سپس همینطور ردیفهای بالاتر را بچسبانید تا به مرکز قسمت بالا برسید.

مراحل انجام و ساخت توپ تزیینی

یک روبان یا نخ رنگی ، قیطان و هر نخ یا طناب دلخواه را انتخاب و به اندازه ای که دوست دارید بلندی آن باشد ، ببرید و با چسب به مرکز قسمت بالایی بچسبانید و از سقف ، درخت کاج کریسمس و … آویزان نمایید.میتوانید مقداری اکلیل ، روی قسمت بیرونی اشکها بچسبانید تا جلوه بهتری داشته باشد.

توپ تزیینی شما آماده است

کافی نت

همچنین بخوانید :  آموزش ساخت کاردستی جعبه مداد رنگی شکل مداد
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi