آموزش ساخت توپ تزیینی برای کریسمس

آموزش ساخت توپ تزیینی برای کریسمس کاردستی

ساخت توپ تزیینی , این توپ های تزئینی زیبا و جالب ، در ایام جشن و اعیاد مختلف ، مانند جشن کریسمس به عنوان آویزی زیبا ، تزئینات جشن شما را کامل میکنند

ساخت توپ تزیینی کریسمس

ساخت توپ تزیینی , این آویزهای زیبا ، در ایام جشن و اعیاد مختلف ، به عنوان آویزی زیبا ، تزئینات جشن شما را کامل میکنند. میتوانید از این آویز ، برای دکوراسیون دائمی اتاقها و یا مهدهای کودک استفاده و هر فضایی را شاد و زیبا نمایید.

وسایل مورد نیاز برای ساخت توپ تزیینی :

انتخاب توپ با سایز دلخواه پارچه رنگی و روبان نمد یا فوم قیچی

ساخت توپ تزیینی

مراحل ساخت توپ تزیینی

ابتدا یک طرح که شبیه قطره یا اشک باشد را به سایز مورد نظر خودتان ، روی کاغذ یا مقوا بکشید و برش بزنید و سپس طرح را روی پارچه ، کاغذ روبان و …. مورد نظرتان بکشد و به تعداد زیاد برش بزنید.
ساخت توپ تزیینی

کشیدن طرحی شبیه قطره

روی توپ خود را با پارچه بپوشانید و شروع به چسباندن ردیف اول نماییددر ردیف اول که قسمت پایینی توپ است ، چند مدل اشک بریده شده را به صورت دایره ای ، روی توپ بچسبانید.
ساخت توپ تزیینی

چسباندن اشکها روی کار

در ردیف بالایی ، سر هر اشک ، باید در میانه دو سر اشک ردیف پایینی باشد. یعنی روی اشک قبلی را تانیمه بپوشاند.سپس همینطور ردیفهای بالاتر را بچسبانید تا به مرکز قسمت بالا برسید.
ساخت توپ تزیینی

مراحل انجام و ساخت توپ تزیینی

یک روبان یا نخ رنگی ، قیطان و هر نخ یا طناب دلخواه را انتخاب و به اندازه ای که دوست دارید بلندی آن باشد ، ببرید و با چسب به مرکز قسمت بالایی بچسبانید و از سقف ، درخت کاج کریسمس و … آویزان نمایید.میتوانید مقداری اکلیل ، روی قسمت بیرونی اشکها بچسبانید تا جلوه بهتری داشته باشد.
ساخت توپ تزیینی

توپ تزیینی شما آماده است

کافی نت

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-23 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :