روش ساخت آویز تزئینی اتاق خواب

روش ساخت آویز تزئینی اتاق خوابکاردستی

ساخت آویز تزئینی , این نوع آویز تزئینی خیلی راحت و بدون دردسر درست میشه و شما میتونین تو مکانهای مختلف ازش استفاده کنین. خب بهتره آموزشو شروع کنیم.

ساخت آویز تزئینی اتاق خواب

ساخت آویز تزئینی برای سقف اتاق خواب به دکوراسیون و زیبایی اتاق خواب کمک زیادی میکنه و باعث میشه بدون هزینه و با وسایلی که توی خونه دارین یه وسیله تزئینی خیلی زیبا و متفاوت برای خودتون بسازین. این نوع آویز تزئینی خیلی راحت و بدون دردسر درست میشه و شما میتونین تو مکانهای مختلف ازش استفاده کنین. خب بهتره آموزشو شروع کنیم.

آموزش مرحله به مرحله ساخت آویز تزئینی اتاق خواب:

برای ساخت این آویز تزئینی زیبا شما به چند تا بادکنک، مقداری چسب چوب و چند متر کاموا احتیاج دارین. رنگ کاموا بستگی به سلیقه خودتون و همینطور فضای مکانی که میخواین از این آویز استفاده کنین داره. شما میتونین از چند رنگ کاموا استفاده کنین و هر کدومو به یک رنگ بسازین. خب اگه وسایل مورد ظر رو آماده کردین ساخت آویز رو با هم شروع کنیم.

ساخت آویز تزئینی

وسایل مورد نیاز ساخت آویز تزئینی

اولین قدم، باد کردن بادکنک هاس. برای مدل قلب از دو تا بادکنک هم اندازه استفاده کنید ولی اگه میخواین آویز تزئینی تون به شکل کره باشه یه بادکنک کافیه. بهتون پیشنهاد میکنم این آویز زیبا رو تو سایزهای مختلف تهیه کنین و برای تزئین اتاق خواب ازش استفاده کنید. برای اینکار کافیه از بادکنک های کوچکتر استفاده کنین.
ساخت آویز تزئینی

دو تا بادکنک هم اندازه

ساخت آویز تزئینی

باد کردن بادکنک ها

خب حالا چسب چوب رو داخل یه ظرف بریزین و با آب رقیقش کنین.
ساخت آویز تزئینی

چسب چوب رو داخل یه ظرف بریزین

ساخت آویز تزئینی برای اتاق خواب

دو تا بادکنک رو به هم ببندین، طوری که شبیه به قلب شه. کامواها رو داخل چسب چوب بذارین و بعد از اینکه به چسب آغشته شد، دور بادکنک ها بپیچین. پیچیدن کامواها قانون خاصی نداره، فقط اگه لوزی های مختلف روی بادکنک ایجاد شه کار شما قشنگ تر میشه. مقدارش هم باز به سلیقه خودتون بستگی داره که یه کار شلوغ بخواین یا خلوت.

ساخت آویز تزئینی

دو تا بادکنک رو به هم ببندین

میتونین انواع پولک های رنگی و بقیه وسیله های ریز تزئینی رو به سلیقه خوتون روی کامواها بپاشین تا آویز شما قشنگتر شه.
ساخت آویز تزئینی

پولک های رنگی را روی کار بریزید

ساخت آویز تزئینی

آویز را تزئین کنید

خب حالا وقتشه که این کاردستی زیبا رو چند ساعتی یه جا بذارین تا چسب چوب روی اون کاملا خشک شه و بعد از خشک شدن با یه سوزن بادکنک رو بترکونین و تکه هاشو از داخل اویز خارج کنین.
ساخت آویز تزئینی

بادکنک ها رو بترکونین

ساخت آویز تزئینی

بادکنک ها رو خارج کنید

  آویز تزئینی ما آماده است.
ساخت آویز تزئینی

آویز تزئینی آماده است

از این کاردستی زیبا و متفاوت میتونین روی دیوار و سقف استفاده کنین، همچنین میشه ازش به عنوان قاب برای دور لامپ استفاده کرد. مطمئنم که نمای قشنگی به اتاقتون میده. موفق و شاد باشین. هنر در خانه

همچنین بخوانید :  آموزش ساخت جاکلیدی چرمی
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامپرسیلدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو