ساخت زیر لیوانی طرح هندوانه مخصوص شب یلدا

ساخت زیر لیوانی طرح هندوانه مخصوص شب یلدا کاردستی

زیر لیوانی طرح هندوانه , بعد از خشک شدن کامل رنگ ها برای ضد آب کردن سطح زیر لیوانی تان با اسپری کیلر تمام سطح هر ۴ تکه را بپوشانید.

زیر لیوانی طرح هندوانه شب یلدا

زیر لیوانی طرح هندوانه , شب یلدا یا همان شب چله، شبی است که ایرانیان دور یکدیگر جمع شده و این شب را جشن می گیرند. هندوانه و انار دو میوه اصلی شب یلدا هستند . شما می توانید با لوازم بسیار کمی یک زیر لیوانی با طرح هندوانه درست کرده و با آنها از میهمانان تان پذیرایی کنید.

آموزش ساخت زیر لیوانی طرح هندوانه مخصوص شب یلدا

لوازم مورد نیاز برای درست کردن زیر لیوانی هندوانه ای برای شب یلدا : یک تکه چوب نئوپان گرد به قطر ۱۴ سانتی متر رنگ آکرلیک قرمز، سبز و مشکی قلمو در دو سایز پهن و باریک اره مویی سمباده نرم

ساخت زیر لیوانی طرح هندوانه مخصوص یلدا

طرز درست کردن زیر لیوانی هندوانه ای برای شب یلدا : ابتدا سطح نئوپان را با سمباده نرم بسابید تا اگر برآمدگی یا فرورفتگی دارد از بین برود. با اره مویی و خط کش به دقت نئوبان را به ۴ قسمت تقسیم کرده و ببرید. با مداد قسمت لبه گرد هر تکه را به اندازه ۱ سانت جدا کرده و داخل آن را با قلموی باریک و رنگ سبز پر کنید. صبر کنید تا رنگ سبز کامل خشک شود.با قلموی پهن و قرمز مابقی سطح هر تکه را رنگ آمیزی کنید. دقت کنید برای مرز بین رنگ سبز و قرمز روی سطح نئوپان از قلموی باریک استفاده کنید تا این دو رنگ با هم مخلوط نشوند.صبر کنید تا رنگ قرمز هم کاملا خشک شود.با قلموی نوک باریک و رنگ مشکی شکل هایی شبیه به اشک مانند هسته های هندوانه روی سطح قرمز بکشید. بعد از خشک شدن کامل رنگ ها برای ضد آب کردن سطح زیر لیوانی تان با اسپری کیلر تمام سطح هر ۴ تکه را بپوشانید.

آموزش ساخت زیر لیوانی طرح هندوانه مخصوص یلدا

  کافه نت

همچنین بخوانید :  آموزش ساخت جامدادی لاک پشت نینجا
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-19 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
logo-samandehi