آموزش دوخت کیف عروسکی زیبا برای هندزفری

آموزش دوخت کیف عروسکی زیبا برای هندزفری کاردستی

برای ساخت این کیف هندزفری به مقداری پارچه نمدی و دکمه و الگوی عروسک نیاز دارید

هندزفری یکی از اختراعات خوب بشر است. گوش دادن به موسیقی با صدای دلخواه حتی در مکان های عمومی بدون اینکه کسی اذیت شود. ولی سیم های هندزفری اکثرا روی اعصاب هستند و حوصله بالایی را می طلبد که گره های سیم هندزفری را باز کند. امروز می خواهیم طریقه دوخت کیف هندزفری را به شما آموزش دهیم تا از شر گره های سیم آن نجات پیدا کنید.

دوخت کیف هندزفری

هندزفری از اون دست لوازم مورد نیازه که خیلی ها تو کیفشون دارن و همه جا همراهشونه. وای از وقتی که کسی بخواد از کیف درش بیاره و ازش استفاده کنه. با یک هندزفری با چندین گره کور مواجه میشه که باز کردنشون حوصله زیادی میخواد.گره خوردن سیم ها به ویژه سیم هدفون، مشکلی است که بسیاری از ما درگیر آن هستیم. راهکارهای زیادی برای رها شدن از این مشکل، پیشنهاد شده است، اما امروز ما برای شما ایده ی جالب و متفاوتی داریم؛ دوخت کیفی جادویی برای رهایی از گره خوردن سیم ها.

وسایل مورد نیاز:

پارچه ی نمدی در دو رنگ دلخواه
دکمه قابلمه ای
نخ و سوزن
الگو
قیچی

آموزش تصویری دوخت کیف هندزفری

الگوها را روی پارچه به تعدادی که در شکل نشان داده شده است، پیاده می کنیم دور بخشی که به عنوان جیب مورد استفاده قرار می گیرد را دوخت دندان موشی می زنیم .

دوخت کیف هندزفری

آموزش دوخت کیف هندزفری

قسمت بالایی جیب را روی قسمت تنه دوخت می زنیم .چشم و بینی عروسک را با استفاده از دوخت یا هر وسیله ی دلخواه دیگری، رسم می کنیم.

دوخت کیف هندزفری

مراحل دوخت کیف هندزفری

دو بخش هر گوش را روی هم قرار داده و دوخت می زنیم.بخش دوم تنه را برداشته و برش هایی در محل گوش و دست ایجاد می کنیم و گوش ها و دست ها را در محل برش ها قرار داده و از قسمت پشت، دوخت می زنیم .

آموزش دوخت کیف عروسکی زیبا برای هندزفری

دو قسمت تنه را روی هم قرار داده و دوردوزی می کنیم.بخش انتهایی جیب عروسک را به وسیله ی دوخت دکمه قابلمه ای به تنه وصل می کنیم .

دوخت کیف هندزفری

دوخت کیف هندزفری عروسکی

دوخت کیف هندزفری

دوخت کیف عروسکی برای هندزفری

بد نیست این متن جالب درباره اینکه هندزفری کی و چه‌ طور اختراع شد را بخوانید

هاهاها! یکی از نوجوان‌های دوچرخه‌ای که نخواست اسمش را لو بدهیم این سؤال را کرده. این شما و این هم پاسخ پروفسور آلیاژ. در ضمن منتظر سؤال‌های کلیدی شما هستیم.
خب، به‌نظرم یکی از توپ‌ترین اختراعات بشری همین هندزفری است. این اختراع در زمان خودش مانند توپ صدا کرد و هنوز که هنوز است صدایش در گوش بشریت جاری است. به قول شاعر نون‌خامه‌ای: یکی از اختراعات عالی و خوب بدون شک هست اختراع توپ!

: ای بابا! باز که شروع کردی به خزگویی. انگار متوجه سؤال نشدی! قرار است درباره‌ی یک اختراع توپ حرف بزنیم. یعنی هندزفری.
: آهان! هندزفری. خب هندزفری یک نوع نرم‌افزار است که با آن کارهای گرافیکی انجام می‌دهند. درسته؟

متن بامزه درباره اختراع هندزفری

: ای بابا! تو هم که پاک خل شدی. آن نرم‌افزاری که باهاش کارهای گرافیکی انجام می‌دهند اسمش فری‌هَند است، نه هندزفری.
: خیلی خب چرا داد می‌زنی؟ من که این‌جا هستم.
: اوه! ببخشید توی گوشم هندزفری بود، فکر کردم توی گوش شما هم هندزفری است.

: اول این فرهنگستان زبان باید فکری به حال اسمش بکند. باید یک اسم باحال فارسی اصیل برایش تجویز کند. یه چیزی تو مایه‌های: «گوش‌گذار صدا پخش‌کن بدون سیم» چه‌طوره؟
: عالیه. فقط… یک کمی کوتاهه. فکرش را بکن من بخواهم بروم مغازه و بگویم آقا یک دانه گوش گذار صداپخش کن بدون سیم بده. هنوز جمله‌ات تمام نشده، طرف مغازه را تعطیل کرده و رفته. خب ولش کن. برویم سراغ تاریخ هندزفری و ماجرای آن را از اعماق تاریخ بیرون بکشیم.

تاریخچه اختراع هندزفری

می‌گویند بیش از یک میلیارد سال پیش، یعنی قبل از انسان‌های اولیه هندزفری وجود داشته. دایناسورهای جوان آن دوران علاقه‌ی شدیدی به موسیقی‌های راک، رپ، راپ، ریپ و روپ داشتند. گروهی هم البته به موسیقی سنتی و گروهی به موسیقی بندری و گروهی به سَندری که ترکیبی از سنتی و بندری بود عشق می‌ورزیدند. دایناسورهای جوان یک میلیارد سال پیش وقتی در جنگل‌های شمال قدم می‌زدند، هندزفری توی گوششان می‌گذاشتند و با آهنگ‌هایی که می‌شنیدند صفا می‌کردند. با توجه به جثه‌ی دایناسورها و با توجه به حجم گوش آن‌ها هر کدام از گوشی‌ها فکر می‌کنی چه اندازه بود؟

:چه سؤال سختی!
: چی‌گفتی؟ درسته، اندازه‌ی یکی از این باندهایی که توی عروسی‌ها می‌بینی. یعنی اندازه‌ی یک چمدان تقریباً.
: واه! چه گنده!

: چی؟ خب گوش دایناسورها هم گنده بوده. البته این باندها پدر پرده‌ی گوش دایناسورها را در می‌آورده. بعضی از دانشمندان می‌گویند کلاً دلیل اصلی انقراض نسل دایناسورها همین هندزفری بوده. این فرضیه می‌گوید که در اثر استفاده از هندزفری‌های اولیه، دایناسورها به مرور ناشنوا شدند. این ناشنوایی به حدی بود که هنگام زلزله‌ی معروف «تیبالی میانبالی آلاموس» هیچ‌کس متوجه نشد و به دنبال آن آتشفشان شد و آژیر خطر به صدا در آمد و باز هم کسی متوجه نشد و در یک روز تعطیلی جهان دایناسورها تعطیل شد و دیگر چیزی باقی نماند.

: عجب! پس یعنی من از هندزفری استفاده نکنم؟
: چی گفتی؟ بلندتر حرف بزن؟

کافی نت و دوچرخه

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :