هواوی

آموزش درست کردن لوستر شیک با لوله کاغذ توالت

آموزش درست کردن لوستر شیک با لوله کاغذ توالت کاردستی

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت , یکی از لوله های ۵ پره ای را بردارید و به هریک از پره های آن یک لوله ۶ پر منگنه کنید. همه لوله های ۵پر باید به لوله های ۶پر وصل شود.

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت , تا به حال به این فکر کردید که با این همه لوله کاغذ توالت چکار کنید؟حتما شما هم مثل ما همیشه فکر می کنید باید از این لوله ها استفاده کرد و دور انداختنشان حیف است! از سال ۱۸۹۷ میلادی که برای اولین بار یک کارخانه این نوع دستمال را روانه بازار کرد، این لوله ها جزء مواد دورریختنی هستند! گام اول: مواد لازم ۳۲ لوله کاغذ توالت منگنه گیره کاغذ قیچی مداد لامپ و اتصالات الکترونیکی گام دوم: لوله ها را نشانه گذاری کنید برای نشانه گذاری لوله ها، یک خط کش کاغذی بسازید. ۲۰ تا از لوله ها باید به ۶ قسمت و ۱۲ تای دیگر باید به ۵ قسمت تقسیم شوند. گام سوم: برش !

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

لوله ها را از روی نشانه هایی که در مرحله قبل گذاشتید، ببرید. حالا پره ها را باز کنید.

همچنین بخوانید :  آموزش ساخت جعبه هدیه با وسایل ساده +تصاویر

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

گام چهارم: لوله ها را به هم متصل کنید

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

یکی از لوله های ۵ پره ای را بردارید و به هریک از پره های آن یک لوله ۶ پر منگنه کنید. همه لوله های ۵پر باید به لوله های ۶پر وصل شود اما لازم نیست همه ۶ پرها به به ۵پرها وصل شوند. حواستان باشد مثلث کوچکی که در تصویر می بینید، باید مابین لوله ها باشد. گام پنجم: آخرین لوله ۵پر را وصل کنید.

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

آخرین لوله ۵پر را بردارید و با گیره کاغذ به لوستر وصل کنید(تصاویر بالا). با این کار می توانید لامپ را جابجا کنید. بهتر است شکلی مانند تصویر بسازید تا مستقیماً به لامپ و لوله ها دست نزنید. گام ششم: لوستر آماده است

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

برای زیباتر شدن لوستر، می توانید از جهات مختلف لوله ها بازهم برش بزنید. ساختنی

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :