آموزش درست کردن لوستر شیک با لوله کاغذ توالت

آموزش درست کردن لوستر شیک با لوله کاغذ توالت کاردستی

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت , یکی از لوله های ۵ پره ای را بردارید و به هریک از پره های آن یک لوله ۶ پر منگنه کنید. همه لوله های ۵پر باید به لوله های ۶پر وصل شود.

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت , تا به حال به این فکر کردید که با این همه لوله کاغذ توالت چکار کنید؟حتما شما هم مثل ما همیشه فکر می کنید باید از این لوله ها استفاده کرد و دور انداختنشان حیف است! از سال ۱۸۹۷ میلادی که برای اولین بار یک کارخانه این نوع دستمال را روانه بازار کرد، این لوله ها جزء مواد دورریختنی هستند! گام اول: مواد لازم ۳۲ لوله کاغذ توالت منگنه گیره کاغذ قیچی مداد لامپ و اتصالات الکترونیکی گام دوم: لوله ها را نشانه گذاری کنید برای نشانه گذاری لوله ها، یک خط کش کاغذی بسازید. ۲۰ تا از لوله ها باید به ۶ قسمت و ۱۲ تای دیگر باید به ۵ قسمت تقسیم شوند. گام سوم: برش !

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

لوله ها را از روی نشانه هایی که در مرحله قبل گذاشتید، ببرید. حالا پره ها را باز کنید.

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

گام چهارم: لوله ها را به هم متصل کنید

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

یکی از لوله های ۵ پره ای را بردارید و به هریک از پره های آن یک لوله ۶ پر منگنه کنید. همه لوله های ۵پر باید به لوله های ۶پر وصل شود اما لازم نیست همه ۶ پرها به به ۵پرها وصل شوند. حواستان باشد مثلث کوچکی که در تصویر می بینید، باید مابین لوله ها باشد. گام پنجم: آخرین لوله ۵پر را وصل کنید.

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

آخرین لوله ۵پر را بردارید و با گیره کاغذ به لوستر وصل کنید(تصاویر بالا). با این کار می توانید لامپ را جابجا کنید. بهتر است شکلی مانند تصویر بسازید تا مستقیماً به لامپ و لوله ها دست نزنید. گام ششم: لوستر آماده است

درست کردن لوستر با لوله کاغذ توالت

برای زیباتر شدن لوستر، می توانید از جهات مختلف لوله ها بازهم برش بزنید. ساختنی

ترفندهای فوق العاده برای تزئین سبزیجات
ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :