ساخت جا حلقه ای عروس و داماد با پارچه به شکل بالشتک

تاریخ بروزرسانی : 2017-12-30 /
گردآوری :
جا حلقه ای عروس

جا حلقه ای عروس , دوخت جا حلقه ایی بسیار آسان است و با کمی دقت و توجه می توان زیباترین بالشتک ها را به عنوان جا حلقه ای تهیه نمود.

ساخت جا حلقه ای عروس و داماد

جا حلقه ای عروس , روش های مختلفی برای تزیین و یا ساخت جا حلقه ای وجود دارد که در این میان جا حلقه ایی های پارچه ایی که به شکل بالشتک دوخته می شوند طرفداران بیشتری دارند، دوخت جا حلقه ایی بسیار آسان است و با کمی دقت و توجه می توان زیباترین بالشتک ها را به عنوان جا حلقه ای تهیه نمود. اگر قصد ساخت کوسن جا حلقه ایی را دارید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید و از آموزش ارائه شده در این زمینه دیدن نمایید.

آموزش جا حلقه ای عروس پارچه ایی :

برای ساخت جا حلقه ای به شکل بالشتک برای عروس و داماد همانطور که در دوخت کوسن مبل نیز گفتیم، ابتدا باید پارچه را در ابعاد مشخص برش بزنید. جا حلقه ایی که امروز قصد ساخت آن را داریم، به شکل مربع است. ما در اینجا از پارچه ساتن استفاده کرده ایم که شما عزیزان می توانید علاوه بر ساتن، از انواع پارچه های حریر، تور، کتان براق و… نیز استفاده نمایید. دو تا مربع در ابعاد مناسب برش بزنید (پیشنهاد ما مربعی با ضلع ۱۷ تا ۲۰ سانتی متر است)

جا حلقه ای عروسآموزش جا حلقه ای ساده
برای زیبایی این نوع جا حلقه ایی که می تواند انتخاب مناسبی برای حلقه ازدواج باشد، ما از نوعی نوار گیپور استفاده می کنیم، آن را در دو گوشه یکی از مربع ها بدوزید. برای مرتب شدن کار، ابتدا نوار را با دست کوک بگیرید و بعد از اطمینان، آن را با چرخ خیاطی بدوزید.
جا حلقه ای عروسآموزش جا حلقه ای ساده و شیک
جا حلقه ای عروسآموزش جا حلقه ای
جا حلقه ای عروسمراحل ساختن جا حلقه ای
جا حلقه ای عروسدوخت جا حلقه ای ساده
جا حلقه ای عروسدوخت جا حلقه ای شیک و زیبا
حال دو تکه پارچه را روی هم قرار داده و سه تا از اضلاع را به یکدیگر متصل کنید.
جا حلقه ای عروسدوخت جا حلقه ای با پارچه
چند لایه پشم شیشه را به شکل مربع با ابعاد کوچکتر برش بزنید و بین دو پارچه ساتن قرار دهید. (مقدار پشم شیشه به اندازه بالشتک دلخواه شما بستگی دارد)
جا حلقه ای عروسساخت جا حلقه ای
قسمت باز بالشتک را بدوزید و شروع به تزیین آن نمایید.
جا حلقه ای عروسآموزش جا حلقه ای بالشتکی
برای تزیین جا حلقه ای می توانید از انواع روبان، مروارید و گل های تزیینی مختلف استفاده نمایید.
جا حلقه ای عروسساحتن جا حلقه ای ساده
جا حلقه ای عروسجای حلقه ای اماده است
ساخت جا حلقه ای ما به پایان رسید، امیدواریم ضمن لذت بردن از ساخت این جا حلقه ایی زیبا، آن را برای مراسم عقدتان تهیه نمایید. هنر در خانه

برچسب ها: