آموزش تزیین ساعت مچی بسیار شیک و زیبا با روشی ساده +تصاویر

آموزش تزیین ساعت مچی بسیار شیک و زیبا با روشی ساده +تصاویر کاردستی

برای تزیین ساعت مچی می توانید از اکسسوری های مختلف استفاده نموده و خلاقیت به خرج دهید.

یکی از مهمترین چیزهایی که همیشه باید همراه ما باشد ساعت است بنابراین ساعت مچی وسیله ای ضروری برای هر فرد می باشد.اگر شما هم ساعت مچی هایی دارید که دستبند آن ها خراب و یا پاره شده است می توانید ساعت خود را به گونه ای زیبا تزیین نمایید.در این مطلب همراه با نیک صالحی شوید تا آموزش تزیین ساعت مچی را بیاموزید.

تزیین ساعت مچی

امروز در این پست قصد داریم آموزش تغییر ساعت و درست کردن بندهای شیک را به شما عزیزان آموزش
دهیم.
با این آموزش میتوانید ساعت خود را با تمام لباس ها به راحتی ست کنید و از پوشش خود لذت
ببرید.

وسایل لازم

تزیین ساعت مچی

وسایل مورد نیاز

مراحل ساخت ساعت مچی

تزیین ساعت مچی

مراحل تزیین ساعت مچی

تزیین ساعت

مراحل تزیین ساعت مچی

تزیین ساعت

مراحل تزیین ساعت مچی

تزیین ساعت

مراحل تزیین ساعت مچی

تزیین ساعت

تزیین ساعت مچی زیبا

تزیین ساعت

ساعت مچی زیبا

تزیین ساعت

ساعت مچی تزیین شده

تزیین ساعت

تزیین ساعت مچی به مدل دلخواه

اینطوری ساعتتون رو
میتونین با هر لباسی ست کنین!!

بد نیست درباره تاریخچه ساعت مچی بیشتر بدانید

نظرات متعددی درباره اولین تمدنی که توانست زمان را اندازه گیره کند وجود دارد، بعضی ها معتقدند که هندی ها ، برخی دیگر می گویند بابلی ها ، یونانی ها، مصری ها و …. اما به خوبی می دانیم که ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ سال پیش تمدن های بزرگ در آسیای میانه و شمال آفریقا برای تکمیل تقویم خود و همچنین برای اندازه گیری زمان شروع به ساختن ساعت کردند.
ساعت یکی از قدیمی ترین اختراع بشر است که نیاز اندازه گیری مداوم فواصل زمانی کوتاه تر از واحدهای طبیعی یعنی : ( روز ، ماه و سال ) را برطرف می کند. ساعت یک وسیله برای اندازه گیری ، نشان دادن و نگهداری زمان می باشد

تاریخچه کلمه Watch

نظریه های مختلفی درباره بوجود آمدن کلمه امروزی ساعت (Watch) وجود دارد : نقل شده است که کلمه “watch” از کلمه “woecce” انگلیسی قدیم است که به معنای “نگهبان” بود، زیرا توسط نگهبانان شهر برای پیگیری تغییرات زمانی در زمان پست دادن آنها استفاده می شد . نظر دیگه ای در این باره می گوید که این اصطلاح از ملوانان قرن هفدهم آغاز شد، که از آن استفاده می کردند تا ساعت های کشتی خود را تغییر دهند .

کلمه ی ساعت (Clock) از زبانهای محلی ( هلندی ، فرانسه و لاتین ) یعنی از کلمات Clocca و Clagan که به معنی زنگ می باشند برگرفته شده است . ساعت شناسان و دیگر متخصصان، اصلاح ساعت را به معنی انحصاری یک دستگاه با مکانیسیمی برای اعلام فواصل زمان به صورت شنیداری می شناسند که این دستگاه از طریق نواختن یک زنگ ، آلات موسیقی و یا یک ناقوس فواصل زمانی را بیان می کند.
در سنت قدیمی هر وسیله ای که برای بیان فواصل زمانی به کار رود ولی فاقد صدا باشد را به عنوان یک زمان نگار ( زمان شمار) می شناختند.
درکاربرد عمومی امروزه یک ” ساعت” به هر وسیله ای برای اندازه گیری و نمایش زمان اطلاق می شود و اینکه امروزه ساعت های مچی قابل حمل میباشند از مواردی است که آنها نسبت به ساعت های دیواری متمایز میکند.

سلام بانو – ایران تایمر

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2020-05-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :