نحوه ساخت تزئینات رمانتیک اتاق خواب

نحوه ساخت تزئینات رمانتیک اتاق خواب کاردستی

تزئینات رمانتیک , ساخت تزئینات رمانتیک اتاق ، اونم با دستهای هنرمند خودتون شما رو به خواستتون میرسونه و کمک میکنه یه اتاق شیک و متفاوت داشته باشین.

ساخت تزئینات رمانتیک

تزئینات رمانتیک , همه ما دوست داریم یه اتاق متفاوت با دیگران داشته باشیم. من برای رسیدن به این خواسته یه پیشنهاد عالی براتون دارم. ساخت تزئینات رمانتیک اتاق ، اونم با دستهای هنرمند خودتون شما رو به خواستتون میرسونه و کمک میکنه یه اتاق شیک و متفاوت داشته باشین. پس با این آموزش و آموزشهای دیگه در همین زمینه که تصمیم دارم تو روزهای آینده واستون بذارم همراهم باشین.

ساخت مرحله به مرحله تزئینات رمانتیک اتاق خواب:

برای ساخت تزئینات رمانتیک اتاق خواب فقط به مقداری فوم ضخیم قرمز و سفید احتیاج داریم. البته این رنگها پیشنهاد منه، شما میتونین مناسب با فضای اتاقتون از هر رنگی که خواستین استفاده کنین. فومها رو به شکل مستطیل برش میدیم و روی هم میذاریم و با دوختن به هم متصل میکنیم.

تزئینات رمانتیک

ساخت تزئینات رمانتیک اتاق خواب

تزئینات رمانتیک

فومها رو به شکل مستطیل برش میدیم

برای اینکه فلبها هم اندازه شه میتونیم قبل از برش اونها رو اندازه گذاری کنیم و با خطوط کمرنگ مشخص کنیم.
تزئینات رمانتیک

با خطوط کمرنگ مشخص کنیم

برای ادامه ساخت تزئینات اتاق خواب بعد از اینکه دو سر مستطیلها رو به هم متصل کردیم، از روی خطوطی که از قبل تعیین کردیم شروع به بریدن میکنیم.
تزئینات رمانتیک

مراحل ساخت تزئینات رمانتیک اتاق خواب

تزئینات رمانتیک

شروع به بریدن میکنیم

حالا یه عالمه قلب های زیبا داریم که برای تزئین رمانتیک اتاق خواب میتونیم به شکلهای مختلف ازشون استفاده کنیم.
تزئینات رمانتیک

یه عالمه قلب های زیبا داریم

مثلا میتونیم اونها رو با استفاده از نخ و سوزن و به صورت یک درمیان به هم وصل کنیم و حتی میتونیم از وسایل تزئینی مناسب دیگه هم لا به لای اونها استفاده کنیم تا زیباتر به نظر بیاد.
تزئینات رمانتیک

وسایل تزئینی مناسب

همچنین میتونیم به صورت آویز اونها رو تزئین کنیم. این دیگه به سلیقه خودتون و فضای اتاقتون بستگی داره که چطور از این تزئینات زیبا رمانتیک اتاق خواب استفاده کنین و یه اتاق متفاوت و زیبا داشته باشین.
تزئینات رمانتیک

کاردستی ما آماده است

تزئینات رمانتیک

آویز زیبا آماده است

راستی برای ساخت تزئینات اتاق خواب به جای فوم میتونین از کاغذ رنگی یا مقوا هم استفاده کنین، که در این صورت هم مطمئنا کاردستی شما زیبایی خاص خودشو خواهد داشت. موفق باشین. هنر در خانه

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :