آموزش ساخت کاردستی چمدان مینیاتوری

آموزش ساخت کاردستی چمدان مینیاتوری کاردستی

برای ساخت این کاردستی به چند عدد قوطی کبریت خالی چسب و مقداری کاغذ نیاز دارید

بچه ها دوست دارند وسایل بزرگترها را داشته باشند و با آنها بازی کنند . بهتر است یک روش دیگر جایگزین این کار کنید برای آنها مدل مینیاتوری وسایل را درست کنید. به همین منظور امروز در نیک صالحی تصمیم گرفتیم نحوه ساخت کاردستی چمدان مینیاتوری را به شما آموزش دهیم.

چگونگی ساخت کاردستی چمدان

در این مطلب آموزش ساخت چمدان مینیاتوری را قرار داده ایم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

وسایل لازم برای ساخت چمدان

دو تکه ی داخلی از قوتی های کبریت
دو تکه کاغذ برای پوشش قوتی ها
چند برش دایره و مستطیل مثل تصویر
چسب

ساخت کاردستی چمدان

وسایل مورد نیاز برای ساخت کاردستی چمدان

ساخت کاردستی چمدان

شیوه ساخت کاردستی چمدان

ساخت کاردستی چمدان

ساخت کاردستی چمدان مینیاتوری

ساخت کاردستی چمدان

ساخت کاردستی چمدان زیبا

ساخت کاردستی چمدان

نمونه ساخت کاردستی چمدان

جزئیات بیشتر درباره  نکاتی که هنگام خریدن ساک و چمدان باید در نظر بگیرید

نکته ای که همه باید در ارتباط با خرید ساک و چمدان بدان توجه کنیم این است که هیچ نوع چمدان واحد و مشخصی که نیازهای همه مسافران را تأمین کند وجود ندارد و اینکه در این فرایند نحوه سفر کردن حائز اهمیت می باشد. برای خرید چمدانی برای سفر باید به نکاتی از جمله وزن و اندازه، قابلیت ها، قسمت های مختلف چمدان، ساختار و در نهایت ظاهر آن دقت نمایید که در این مطلب این خصوصیات را برایتان توضیح خواهیم داد. اگر قصد سفر و دیدن جاذبه های مناطق مختلف و کشورهای گوناگون را دارید، در این مطلب مجله الی گشت، نحوه انتخاب و خرید ساک و چمدان مسافرتی را می آموزید.

هنگام خریدن ساک و چمدان

اندازه و وزن

هزینه اضافه بار بدتر از مالیات است؛ بنابراین ابتدا از وزن چمدان در هنگام خالی بودن اطمینان حاصل نمایید. چمدان های سبک به تازگی در فروشگاه ها رایج شده اند، اما به ظاهرشان اطمینان نکنید و حتما وزن واقعیشان را اندازه بگیرید. بار همراه مسافر باید کمتر از ۳ کیلوگرم باشد؛ خیلی از کیف های سبک به علت ساختار نرم و انعطاف پذیرشان قابلیت جا گرفتن در قفسه ای که بالای سر شما جهت وسایلتان تعبیه شده است را دارد. اما اگر قصد حمل اشیاء آسیب پذیر را دارید، کیف هایی که پوشش سفت و سخت دارند را انتخاب نمایید.

ساک دستی (Carry On)

کیف همراه مسافر قرار است به راحتی ما کمک کند و از پرداخت هزینه بار جلوگیری کند، درحالیکه به یک مورد آزار دهنده تبدیل شده است. البته شرکت های هواپیمایی و قوانین ناقص آن ها نیز مقصر می باشند. بنابراین در این جا به ذکر نکاتی که در انتخاب بهتر برای خرید ساک و چمدان دستی شما را کمک می کند، می پردازیم.

شرکت های هواپیمایی اندازه بار شما را کنترل می کند، نه قسمت اداری
امنیت حمل و نقل؛ بنابراین عبور شما از این بخش در فرودگاه به منزله
مطابقت آن با قوانین پرواز و فرودگاه نیست.

تمامی فضاهای تعبیه شده برای بار مسافر در بالای سرش یکسان نیستند
و از یک هواپیما به هواپیمای دیگر تغییر می کند.

خرید ساک و چمدان

جیب ها: مسلماً چمدان و کیف هایی با تعداد جیب های بیشتر بهتر و مناسب تر است چرا که در این صورت دیگر شما روی راه پله های فرودگاه نگران پیدا کردن کارت پرواز و مدارک خود نخواهید شد. بهتر است ساک دستی دو نوع جیب جادار و باریک داشته باشد. در جیب جادار کیف لوازمی مثل مجله را بگذارید که می خواهید در طول سفر همراهتان باشند اما در جیب باریک تر مدارک و چیز هایی را بگذارید که می خواهید در کمتر از ۲ ثانیه به آن ها دسترسی داشته باشید.

قسمت های حساس و شکننده چمدان

قبل از خرید ساک و چمدان مثل خرید ماشین، باید اجزای آن را به طور دقیق
بررسی نمایید. به ویژه موارد پر استفاده که احتمال آسیب پذیری بیشتری
را دارند؛ چرخ ها ،دستگیره و زیپ، بررسی درزها، دوخت و قسمت های سخت.

ساختار و دوام

یکی از دغدغه های هر مسافری خرید یک چمدان با دوام و راحت است. ۳ مورد کلی را باید همیشه مد نظر قرار دهید؛ قاب، پارچه و ضد آب بودن چمدان. اگر چمدان دارای یک قاب درونی است دقت کنید که جنس آن از فایبرگلاس باشد، زیرا بسیار سبک است و استقامت زیادی دارد. در مورد پارچه باید بگویم که پارچه های سبک و محکم مثل برزنت را برگزینید. ضد آب بودن جزء موارد بسیار مهم می باشد؛ به دنبال جنس های پارچه ای ضدآب مثل نانو باشید.

نمای ظاهری

به چمدان های سیاه نه بگویید. طراحی چمدان ها به یک هنر پویا تبدیل شده و هر روز شاهد طرح های باور نکردنی و زیبا در این صنعت می باشیم. مردم به چمدان دست شما توجه می کنند؛ چه کسی می داند شاید شما به دلیل ظاهرتان خدمات بهتری از کارمند هتل و یا شرکت هواپیمایی دریافت کنید.

کافی نت و الی گشت

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-10-23 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :