آموزش ساخت کاردستی با پارچه

آموزش ساخت کاردستی با پارچه کاردستی

آموزش کاردستی با پارچه , برای ساخت این نوع کاردستی با پارچه شما میتونید از تکه پارچه هایی که توی خونه دارید و یا لباس های قدیمی که دیگه براتون کاربردی نداره استفاده کنید،

آموزش کاردستی با پارچه

آموزش کاردستی با پارچه , ساخت کاردستی با پارچه مدل های مختلفی داره که هر کس با توجه به نیازش و همینطور وسایلی که داره یکی از این مدل ها رو انتخاب و مشغول به ساختنش میشه. امروز با اموزش ساخت یکی از این مدل های زیبای کاردستی در خدمت شما دوستهای گلم هستم با این امید که خوشتون بیاد. در ادامه مطلب با نحوه ساخت این کاردستی زیبا همراهم باشید.

مراحل آموزش کاردستی با پارچه:

برای ساخت این نوع کاردستی با پارچه شما میتونید از تکه پارچه هایی که توی خونه دارید و یا لباس های قدیمی که دیگه براتون کاربردی نداره استفاده کنید، علاوه بر پارچه دو تکه کارتن هم لازم دارید. برای شروع ساخت کاردستی پارچه ها رو برش بزنید. عرض پارچه حدود دو یا سه سانتیمتر باشه خوبه، برای طولش هم فرقی نداره و بستگی به اعاد لباس یا پارچه تون داره. بعد از اینکه همه پارچه ها رو برش زدید کارتنی رو که دارید یه شکلی که در تصویر زیر میبینید برش بدید برای این کاردستی دو تکه کارتن کافیه.

آموزش کاردستی با پارچه

ساخت کاردستی پارچه

آموزش کاردستی با پارچه

شروع ساخت کاردستی پارچه ها

یکی از برش های پارچه رو مطابق تصویر پایین روی کارتن قرار بدید و بعد اونو با دست نگه دارید و شروع کنید به پیچیدن بقیه پارچه های برش زده بر روی کارتن.
آموزش کاردستی با پارچه

پیچیدن پارچه های برش زده

آموزش کاردستی با پارچه

پیچیدن پارچه ها دور کارتن

خب در این مرحله از ساخت کاردستی با پارچه بعد از اینکه تمام سطح کارتن رو با پارچه پوشاندید، خیلی آروم و با احتیاط به کمک یک قیچی بالای اونو دور تا دور برش بزنید.
آموزش کاردستی با پارچه

ساخت کاردستی زیبا با پارچه

آموزش کاردستی با پارچه

برش پارچه ها با قیچی

  حالا وقتشه که کارتن ها رو ازش جدا کنید تا کاردستی تون تکمیل تر شه. فقط توجه داشته باشید که بعد از جدا کردن کارتن ها اون پارچه ایی که اول از همه روی کارتن قرار دادید و جهتش با بقیه پارچه ها فرق داره رو بکشید و بعد گره بزنید.
آموزش کاردستی با پارچه

جدا کردن کارتن ها

کاردستی ما آماده است، میتونید اونو با پارچه های مختلف و رنگ های زیبا درست کنید و ازش برای تزئین منزل و یا به عنوان دکوری استفاده کنید.  
آموزش کاردستی با پارچه

کاردستی آماده است

خب دوستهای گلم امیدوارم از این مدل کاردستی با پارچه خوشتون اومده باشه و حتما اونو توی خونه درست کنید.  

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :