آموزش ساخت دستبند زیبا با مروارید و زنجیر

آموزش ساخت دستبند زیبا با مروارید و زنجیر کاردستی

آموزش ساخت دستبند , استفاده از زیورآلات زیبا و جدید برای همه خانم های شیک پوش از اهمیت خاصی برخوردار است و مطمئنا تهیه زیورآلاتی با تنوع بالا در طرح و مدل می تواند برای همه خانم ها ایده آل باشد

آموزش ساخت دستبند با مروارید

آموزش ساخت دستبند , روشی جالب و آسان برای ساخت دستبند با مروارید و زنجیر را در این مطلب معرفی می نماییم که با استفاده از این آموزش مرحله به مرحله و الگوبرداری از تصاویر ارائه شده می توانید دستبند مرواریدی زیبا و شیکی برای خانمهای جوان و باسلیقه و همچنین دختران شیک پوش بسازید. در ادامه مطلب همراه ما بوده و این آموزش زیبا و دیدنی برای ساخت دستبند را ملاحظه نمایید.

آموزش ساخت دستبند با مروارید زیبا و جدید :

استفاده از زیورآلات زیبا و جدید برای همه خانم های شیک پوش از اهمیت خاصی برخوردار است و مطمئنا تهیه زیورآلاتی با تنوع بالا در طرح و مدل می تواند برای همه خانم ها ایده آل باشد. در این میان ساخت زیورآلات دست ساز در منزل می تواند با صرفه جویی در هزینه ها، کمک کند تا خانم ها به آنچه که تمایل دارند برسند. زیورآلات مرواریدی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است، از این رو قصد داریم در این مطلب به معرفی آموزش ساخت دستبند با مروارید بپردازیم که با استفاده از این آموزش می توانید اقدام به ساخت گردنبند و یا گوشواره نیز نمایید. برای ساخت دستبند مرواریدی نیازمند تعدادی مروارید در رنگ دلخواه، زنجیر، حلقه های فلزی کوچک، قفل و سوزن ته گرد طلایی هستید که با فراهم کردن آنها می توانید اقدام به ساخت دستبند نمایید.

آموزش ساخت دستبند

لوازم مورد نیاز ساخت دستبند با مروارید

برای شروع ساخت دستبند یک مروارید برداشته و سوزن ته گرد را از آن عبور دهید، سپس با انبر یا قیچی مخصوص اضافات آن را ببرید و قسمت انتهایی سوزن را به داخل هلال کنید و فرم دهید.
آموزش ساخت دستبند

آموزش مرحله به مرحله ساخت دستبند

آموزش ساخت دستبند

ساخت دستبند با انواع مروارید

آموزش ساخت دستبند

مراحل ساخت دستبند مرواریدی زیبا

توجه داشته باشید که در پایان باید سوزن به شکل حلقه ایی بسته در انتهای مروارید قرار بگیرد.
آموزش ساخت دستبند

آموزش ساختن انواع دستبند با مروارید

تمامی مرواریدها با روشی که ذکر شد آماده نمایید.
آموزش ساخت دستبند

مراحل ساخت دستبند مرواریدی

حال به سراغ زنجیر رفته و مروارید های آماده شده را از قسمت حلقه ایجاد نموده به زنجیر متصل کنید.
آموزش ساخت دستبند

ساخت دستبند با زنجیر و مروارید

در مرحله پایانی ساخت دستبند مرواریدی، قفل را به زنجیر متصل نمایید.
آموزش ساخت دستبند

آموزش ساخت دستبند جدید

دستبند دخترانه زیبا و شیک ما آماده شد، می توانید با استفاده از این آموزش اقدام به ساخت گردنبند و سایز زیورآلات نمایید و آنها را در طرح ها و رنگ های مختلف تهیه کنید.
آموزش ساخت دستبند

ساخت زیورآلات با مروارید

امیدواریم آموزش ساخت دستبند با مروارید که در این مقاله ارائه دادیم مورد توجه شما دوستان هنرمند قرار گرفته باشد و با استفاده از این آموزش دستبند های زیبایی تهیه کنید. از تمامی شما دوستان علاقه مند به اینگونه هنرها دعوت می نماییم با کلیک بر روی زیورآلات و مراجعه به این بخش از دیگر آموزش های جدید و دیدنی در این رابطه نیز دیدن فرمایید و نهایت استفاده را از هر یک ببرید. هنر در خانه

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-25 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :