تقویت این سرطان زنانه با رنگ مو

تقویت این سرطان زنانه با رنگ موزنان ، مردان ، کودکان

رنگ مو , در این مطالعه محققان داده‌های مربوط به نظرسنجی از۸۰۰۰ بیمار مبتلا به سرطان سینه و ۲۰ هزار فرد گروه کنترل را در فنلاند بررسی کردند.نتایج نشان داد استفاده از قرص‌های ضد بارداری با افزایش ۳۲ درصدی ریسک ابتلا به سرطان سینه بین زنان زیر ۵۰ سال همراه بود.

تقویت این سرطان زنانه با رنگ موReviewed by Ghasri on Nov 8Rating:

عوارض رنگ مو برای زنان

این روزها خانم ها، زیاد به رنگ مو روی آورده اند، بی خبر از اینکه عوارض فراوانی برای آنها دارد. طبق نتایج تحقیقات جدید، محققان اعلام کرده اند که استفاده از رنگ مو و همچنین خوردن قرص های ضدبارداری، تاثیر زیادی در ریسک ابتلا به سرطان سینه دارد. خانم ها مراقب سلامتی خود باشید. محققان دانشگاه هلسینکی فنلاند و مؤسسه سرطان فنلاند نقش استفاده از قرص‌های ضد بارداری هورمونی و رنگ موها را بر ریسک سرطان سینه بررسی کردند. سانا هیکینن، سرپرست تیم تحقیق،در این باره می‌گوید: بزرگ‌ترین فاکتور پرخطر در سرطان سینه، سن بالا و عوامل مرتبط با سبک زندگی مانند اولین زایمان در سن بالا، تعداد کم فرزند، مصرف الکل و بی‌تحرکی است.

ریسک ابتلا به سرطان سینه با رنگ مو

رنگ مو

عوارض رنگ کردن مو

در این مطالعه محققان داده‌های مربوط به نظرسنجی از۸۰۰۰ بیمار مبتلا به سرطان سینه و ۲۰ هزار فرد گروه کنترل را در فنلاند بررسی کردند. نتایج نشان داد استفاده از قرص‌های ضد بارداری با افزایش ۳۲ درصدی ریسک ابتلا به سرطان سینه بین زنان زیر ۵۰ سال همراه بود. همچنین محققان پی بردند بولتن نیوز

همچنین بخوانید :  پرمویی( هیرسوتیسم)در زنان
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو