پتی مایر عکاس کانادایی که در جنگل با صحنه ای عجیب روبرو شد!

پتی مایر عکاس کانادایی که در جنگل با صحنه ای عجیب روبرو شد! گوناگون

پتی مائر یک عکاس و هنرمند بین المللی است که کانادا می باشد. هنر او از مطالعه ی زنانه در زمینه محیط طبیعی و شهری الهام می گیرد.

عکاسی به نام “پتی مایر”در سفر خود به کانادا وارد جنگلی در منطقه اورنجویل شد و با صحنه ای عجیب و مرموز مواجه گشت. تعداد بسیاری کفش از شاخه های درختان آویزان شده و برخی از آنها نیز به تنه درخت‌ها چسبیده بود در حالی که هیچ توضیحی برای آن وجود نداشت. وجود اسکلت های کوچک پلاستیکی در کنار کفش ها نیز این موضوع را عجیب و ترسناک تر کرده بود. در ادامه عکس های پتی مایر عکاس کانادایی را در این جنگل خواهید و با او بیشتر آشنا خواهید شد .

عکس های پتی مایر عکاس کانادایی در جنگل

در اولین نگاه این موضوع به ذهن عکاس خطور کرد که شاید کفش ها به عنوان یک یادبود در آن منطقه قرار داده شده‌اند. کنجکاوی زیاد پتی مایر او را به اداره پلیس منطقه رساند و مشاهدات خود را برای ماموران نیز توضیح داد اما آنها نیز هیچ تفسیر منطقی برای آن نداشتنند.

بر اساس گزارش‌ها ماجرای کفش ها به سال ۱۹۷۲ باز می‌گردد که تاکنون درباره آن داستان های گوناگونی مطرح شده اما هیچ کدام به اثبات نرسیده اند؛ فرضیه های مختلف از ایده‌ای هنری گرفته تا ارتباط دادن آن به یک جنبش با عنوان” Free Walking” که در سال ۱۹۷۰ رخ داده بود.

پتی مایر عکاس کانادایی

کفش های آویزان در یک جنگل در منطقه اورنجویل

پتی مایر عکاس کانادایی

کفش های آویزان و چسبیده به درخت در یک جنگل در منطقه اورنجویل

پتی مایر عکاس کانادایی

کفش های آویزان در یک جنگل در یک منطقه به نام اورنجویل

پتی مایر عکاس کانادایی

کفش های آویزان در یک جنگل در منطقه اورنجویل در کانادا

پتی مایر عکاس کانادایی

کفش های آویزان شده در جنگل

پتی مایر عکاس کانادایی

کفش های آویزان شده به درخت در جنگل

بیوگرافی پتی مایر عکاس کانادایی

پتی مائر یک عکاس و هنرمند بین المللی است که کانادا می باشد. هنر او از مطالعه ی زنانه در زمینه محیط طبیعی و شهری الهام می گیرد.

پتی مائر در تورنتو متولد شد و دوره های کارشناسی و فارغ التحصیلی در ادبیات انگلیسی در دانشگاه گولف را به پایان رساند. کار خود را به عنوان یک عکاس خوب هنری در سال ۲۰۱۰ آغاز کرد و از آن زمان در پوشش های کاغذی برجسته شده است و در بسیاری از نشریات اینترنتی و چاپی در سراسر جهان از جمله مصاحبه ویدئویی با یاهو تولید شده برای سری “The Weekly Flickr” شناخته شده است.

پتی نیز در مسابقات عکاسی معتبر مانند PX3 Prie de la عکاسی پاریس ،
جوایز بین المللی عکس مسکو، جوایز بین المللی رنگ و جوایز بین المللی عکاسی شناخته شده است.
عکس های پتی به عنوان نسخه چاپ محدود موجود می باشد.

باشگاه خبرنگاران – نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-03-07 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :