“پیگکاسو ” خوک ۲۴۰ کیلویی که نقاشی می کند!

“پیگکاسو ” خوک ۲۴۰ کیلویی که نقاشی می کند! گوناگون

نقاشی کردن خوک , کلکسیونرهای هنری حاضرند تا ۲۰۰۰ دلار بابت کارهای اصلی پیگکاسو بپردازند و آثار هنری جدیدی به کلکسیون خود بیفزایند.


نقاشی کردن خوک

نقاشی کردن خوک , اگر خواستید کسی را متقاعد کنید که همه چیز ممکن است، کافیست درباره پیگکاسو، خوک ۲۴۰ کیلویی به او بگویید که بعد از نجات از کشتارگاه آفریقای جنوبی در سن چهار هفتگی، تبدیل به یک نقاش بزرگ شد.

خوک نقاش

دو سال پیش یکی از فعالان حقوق حیوانات در جنوب آفریقا به نام «جوآن لفسون» بعد از نجات دادن پیگکاسو از یک سرنوشت دردناک در کشتارگاه او را به مزرعه اش برد و اسباب بازی‌های مختلفی در اختیار او گذاشت تا سرگرم باشد. در میان اسباب بازی‌ها تعداد قلم مو هم بود و خوک آنقدر عاشق آن‌ها شد که به سایر اسباب بازی‌ها توجهی نمی‌کرد.

نقاشی خوک

لفسون تصمیم گرفت رنگ و بوم هم در اختیار او بگذارد تا ببیند با آن‌ها چه می‌کند.
باور کنید یا نه، او شروع به نقاشی کرد!

نقاشی کردن خوک ۲۴۰ کیلویی

او چنان علاقه و استعدادی به نقاشی نشان داد که گالری شخصی خود هم برگزار کرد.
کلکسیونرهای هنری حاضرند تا ۲۰۰۰ دلار بابت کارهای اصلی پیگکاسو بپردازند و آثار هنری جدیدی به کلکسیون خود بیفزایند. پیگکاسو هرگز مجبور به نقاشی نمی‌شود و هروقت که بخواهد قلم مو را برمی دارد و نقاشی می‌کند. احتمالا هنر پیگکاسو چیزی است که آن را اکسپرسیونیست می‌نامید.

پیگکاسو در حال نقاشی کردن

خوک‌ها حیوانات کنجکاو و عاشق اکتشافی هستند.
برای نگهداری آن‌ها باید چیزهایی به آن‌ها که حوصله‌شان سر نرود.
چون در این صورت ناراحت و خرابکار می‌شوند. توپ رایج‌ترین سرگرمی برای خوک‌هاست.
اما نقاشی هم می‌تواند سرگرمی جدیدی برایشان باشد.

پیگکاسو

خوک‌ها مثل بسیاری دیگر از حیوانات، دیکرومات هستند به این معنی که تنها دو نوع حسگر مخروطی در چشم هایشان دارند، انسان‌ها تریکرومات هستند.

همچنین بخوانید :  نقاشی روی پول با الهام از طبیعت و در سبک سورئال!

اگرچه آن‌ها دقیقا کوررنگ نیستند، اما نمی‌توانند رنگ قرمز را درک کنند و سایه‌های کمتری از سبز و آبی را می‌بینند. در حال حاضر پیگکاسو تنها خوک نقاش جهان است. لفسون امیدوار است شهرت او به عنوان یک هنرمند الهام بخش افراد بیشتری باشد. حیوانات استثنایی سزاوار سرنوشت بهتری از کشتارگاه هستند.

برترین ها

تاریخ بروزرسانی : 2018-02-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi