نحوه نشستن مگان مارکل در کنار ملکه انگلستان جنجال آفرید!

نحوه نشستن مگان مارکل در کنار ملکه انگلستان جنجال آفرید! گوناگون

نحوه نشستن مگان مارکل همسر پرنس هری باعث شد کاربران در فضای مجازی از وی انتقاد کنند و این نوع نشستن را توهینی به ملکه قلمداد کنند .

شب گذشته در یک مراسم در کاخ باکینگهام نحوه نشستن مگان مارکل تازه عروس خاندان سلطنتی بریتانیا و همسر پرنس هری در کنار ملکه سوژه رسانه ها شد . شما در ادامه تصاویر جالب و جدیدی از این خانواده را خواهید دید.

نحوه نشستن مگان مارکل

در حالی که هنوز چند ماهی از ازدواج “مگان مارکل ، هنرپیشه آمریکایی و نوعروس خاندان سلطنتی انگلیس با هری نمی گذرد او شب گذشته در کاخ باکینگهام خبرساز شد.

مگان مارکل

نحوه نشستن متفاوت این ملکه جوان از سوی طرفداران خاندان سلطنتی انگلیس که در کنار همسرش هری و ملکه انگلیس حضور داشت مورد انتقاد شدید قرار گرفت. طرفداران خاندان سلطنتی انگلیس نحوه نشستن مگان را اهانت و بی حرمتی به ملکه الیزابت دانستند.

مگان مارکل

در تصویری که منتشر شده است مگان مارکل در حالی که یکی از پاهایش را روی پای دیگر انداخته است و پاهایش به یک سمت قرار دارد دیده می شود. این در حالی است که ملکه انگلیس و هری به همراه سایر مهمانانی که روی صندلی نشسته اند در یک وضعیت مشابه دیده می شوند. انداختن یک پا روی پای دیگر در خاندان سلطنتی انگلیس به ندرت دیده می شود.

نحوه نشستن مگان مارکل در کنار ملکه

این عکس بلافاصله در شبکه های اجتماعی منتشر شد و با واکنش طرفداران خاندان سلطنتی انگلیس همراه بود.

مگان مارکل و ملکه

یکی از طرفداران در اینستاگرام نوشت :
” ملکه جوان پاهایش را روی یکدیگر قرار داده! این بی احترامی به ملکه است. همه بانوان سلطنتی پاهای خود را کنار یکدیگر و روی زمین قرار می دادند.”

مگان مارکل و پرنس هری

باشگاه خبرنگاران جوان – گردآوری گروه گوناگون نیک صالحی

همچنین بخوانید :  تصاویر لباس عروس خانواده های سلطنتی دنیا در روز عروسی شان
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi