تبدیل قوطی های دور انداختنی به اثر هنری توسط هنرمند کانادایی!

تبدیل قوطی های دور انداختنی به اثر هنری توسط هنرمند کانادایی! گوناگون

قوطی های دور انداختنی گاهی می توانند خیلی کاربردی باشند و تبدیل به وسایل جالبی برای زندگی شوند بدون اینکه شما بخواهید دوباره هزینه کنید .

یک هنرمند خوش ذوق اهل کشور کانادا توانسته است با قوطی های دور انداختنی آثار هنری جالب و تماشایی بسازد و به نمایش بگذارد . شما می توانید در ادامه آثار هنری و وسایل جالبی که می توان با قوطی های فلزی بدرد نخور را ساخت نیز ببینید .

قوطی های دور انداختنی

خلق اثر هنری نیاز به امکانات خاص ندارد و کسانی که در زمینه هنر فعالیت دارند می توانید از وسایل و ابزار دور ریختنی اطراف خود، اثر هنری خلق کرده و با خلاقیت و ذوق هنری خود، آثاری بسیار عالی و فانتزی درست کنند.یکی از وسایلی که می توان به آثار هنری زیبا تبدیل کرد قوطی های فلزی دور ریختنی هستند.

هنرمندی خلاق به نام Noah Deledda با جمع کردن قوطی های فلزی به درد نخور شروع به خلق مجموعه آثار هنری کرده است . این هنرمند کانادایی ابتدا طرح های روی قوطی را پاک می کند سپس به جای استفاده کردن از ابزار‌های تخصصی و ماشینی و با کمک انگشت هایش روی سطح قوطی ها تورفتگی و چروک ایجاد می کند و مجسمه‌های سه بعدی فوق العاده‌ای خلق می‌کند که با الگو‌های هندسی زیبایی تزئین شده اند.

همچنین بخوانید :  تصویری دیدنی از فاطیما بهارمست ، مانی نوری و مهران ضیغمی+عکس

در ادامه با ما همراه باشید تا با آثار جالب این هنرمند کانادایی آشنا شوید.

ساخت یک اثر هنری با قوطی فلزی های دور انداختنی

ساخت یک اثر هنری با قوطی های فلزی دور انداختنی

اثر هنری با قوطی

جزیئاتی از تبدیل قوطی های فلزی به وسایل کاربردی

خیلی از چیزهایی که ما مصرف می کنیم داخل قوطی های فلزی در اندازه ها و شکل های مختلف قرار دارند که معمولا پس از مصرف آنها را دور می اندازیم. آما راهی برای ساتفاده مجدد از آنها وجود دارد؟

در این مطلب مجموعه ای از بهترین و زیباترین ایده های خلاقانه برای استفاده مجدد از این دور ریختنی ها را برایتان گردآوری کرده ایم.

با این کار هم به کمتر شدن آلودگی محیط زیست کمک کرده ایم، هم یکی از نیازهای خانه خود را مرتفع کرده ایم و هم با خلق اثری هنری، هنر خود را به نمایش گذاشته و به افزایش اعتماد به نفس خود کمک کرده ایم.

در ادامه چندین ایده خلاقانه برای استفاده مجدد از قوطی های کنسرو را برای شما قرار داده ایم.

ساختن گلدان با قوطی

ساختن یک وسیله با وسایل خرد و ریزه

ساختن جامدادی با قوطی

ساختن جاشمعی با قوطی

ساختن جای قاشق با قوطی

ساختن گلدان با قوطی

باشگاه خبرنگاران جوان – نیکو

تاریخ بروزرسانی : 2018-04-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi