باحجاب شدن شاخ های اینستا و ماجرای برملا شدن چهره واقعی سحر تبر!

تاریخ بروزرسانی : 2019-01-31 /
گردآوری :
باحجاب شدن شاخ های اینستا

اینستاگرام دنیای عجیبیست. بعضی ها در آن بدون اینکه هنر خاصی داشته باشند بسیار معروف هستند و فالوور های زیادی دارند. عامه مردم از این افراد با عنوان شاخ اینستا یاد می کنند. اما چیزی که بسیار عجیب است با حجاب شدن یکباره همه این افراد و حذف عکس های بی حجابشان دون توضیح قانع کننده ای می باشد. به نظر شما علت این ماجرا چیست؟

سلبریتی های اینستاگرامی که قبلا با هر ترفندی درحال جذب مخاطب و گرفتن آگهی بودند ناگهان بصورت دسته جمعی در صفحات اینستاگرام افراد معروف تمام پستهای بدحجاب گذشته پاک شد و آن ها با حجاب کامل عکس هایی منتشر کردند و اعلام کرده اند به رضایت قلبی به (طرح سالمسازی فضای مجازی) پیوسته اند. به نظر شما علت باحجاب شدن شاخ های اینستا چیست؟

ماجرای باحجاب شدن شاخ های اینستا

دنیای عجیبی است، دنیای پلنگ‌ها، دنیای پلنگ‌های جنگل نه! پلنگ‌های اینستاگرام. کاراکتر‌های مفلوک و مبتذلی که، چون طرفدار دارند و بیننده، پس هستند و مشهور هم می‌شوند. شاخ‌های عزیز دنیای ما در تازه‌ترین تحول به یکباره خواب نما شدند و همه با هم با حجاب شدند! تا خدا چه خواهد…

عکس های باحجاب شدن شاخ های اینستاگرام

باحجاب شدن شاخ های اینستاحجاب شاخ های اینستا
باحجاب شدن شاخ های اینستاشاخ های اینستاگرام

سحر تبر چهره واقعی‌اش را آشکار کرد

سحر به به خاطر عکس هایش با چشمان آبی کمرنگ، بینی سربالای
عجیب غریب، استخوان بندی مخروطی و لب‌های درشت دختر زامبی لقب گرفت.
رسانه‌ها او را به خاطر وزن ۳۹ کیلوگرمی و اینکه به دنبال شباهت
پیدا کردن با آنجلینا جولی است سرزنش می‌کردند. بعد از جنجال آفرینی با
چهره شبح وارش در شبکه‌های اجتماعی، اعلام کرد که نمیخواهد نسخه دوم
آنجلینا جولی باشد.
بلکه او با آرایش و ابزار‌های دیجیتال برای تفریح چهره خود را تغییر می‌دهد.

باحجاب شدن شاخ های اینستاسحر تبر

تبار” اخیرا عکس‌های طبیعی و دست نخورده خود را منتشر کرد. این عکس‌ها تایید می‌کنند که او دنبال شباهت با “عروس مرده” نیست. هرچند که او از بعضی جراحی‌های پلاستیکی مثل رینوپلاستی، لیپوساکشن و روش‌هایی آرایش برای پر کردن لب‌هایش استفاده کرده است. او سال گذشته در گفت‌و‌گویی اشاره کرد به آلیستر و شخصیت “عروس مرده” شباهت‌هایی دارد. با این حال تاکید کرد که این شباهت این هدف اصلی او نبوده است. او نمی‌خواهد شخص دیگری به نظر برسد. این چهره اینستاگرامی می‌گوید: هر موقع که عکسی منتشر می‌کنم صورتم را بامزه‌تر می‌کنم، این روش بیان من یک نوع هنر است.

شهر خبر / فرارو