کاندلا شهری که اگر مقیم آن شوید، مبلغ زیادی پاداش خواهید گرفت!

کاندلا شهری که اگر مقیم آن شوید، مبلغ زیادی پاداش خواهید گرفت! گوناگون

شهر کاندلا در ایتالیا , بنا بر اظهارات معاون شهردار کسانی که قصد دارند شهروند کاندلا بشوند باید این نکته را مد نظر داشته باشند که قرار نیست با ۷ هزار یوروی سالیانه ای که ما برای آنها در نظر گرفته ایم زندگی خود را بگذرانند

شهر کاندلا در ایتالیا

شهر کاندلا در ایتالیا , شهری کوچک در ایتالیا وجود دارد که به علت سفر اهالی ان به شهرهای دیگر برای جستجوی مشاغل مناسب، با کاهش شدید جمعیت رو به روست و از همین رو نیکولا گاتا شهردار آن تدبیری اندیشیده است تا از تبدیل آن به شهر مردگان جلوگیری نماید.

زندگی در شهر کاندلا در کشور ایتالیا

این شهر زیبا که در میان جنگل‌ و تپه‌های قرار گرفته است کاندلا نام دارد و به ناپل کوچک مشهور است زیرا تا سال ۱۹۶۰ خیابان‌هایش مملو از گردشگران و کسبه بود. اگر کسی مقیم این شهر شود بنا به شرایط مختلف تا سقف ۲۰۰۰ یورو از شهردار دریافت خواهد کرد که از این مبلغ ۸۰۰ یورو به مجردها، ۱۲۰۰ یورو به یک زوج، ۱۸۰۰ یورو به خانوده های ۳ نفره و ۲۰۰۰ یورو برای خانواده های پرجمعیت اختصاص یافته است.

شهر کوچک کاندلا

نیکولا گاتا و استفاتوباسکیانلی معاون او هر روز با عشق و علاقه در تلاشند تا ناپل کوچک را به شکل اولیه خود بازگردانند.

زندگی در شهر کوچک کاندلا

پاداش زندگی کردن در شهر کاندلا در کشور ایتالیا

بنا بر اظهارات معاون شهردار کسانی که قصد دارند شهروند کاندلا بشوند باید این نکته را مد نظر داشته باشند که قرار نیست با ۷ هزار یوروی سالیانه ای که ما برای آنها در نظر گرفته ایم زندگی خود را بگذرانند، آنها باید برای خود کاری دست و پا و درآمدی کسب کنند. گفتنی است؛ نزدیک به ۶ خانواده تا به حال به شهروندان کاندلا اضافه شده اند.

پاداش  زندگی در شهر کوچک کاندلا

به گفته سرپرست یکی از آنها، زندگی در این شهر با آرامش خاصی همراه است، زیرا در این شهر نه از دود خبری هست و نه از ترافیک، ضمن اینکه نزدیک به ۲۰ سال است در کاندلا جرمی صورت نگرفته است.

نمایی از شهر کوچک کاندلا

پاداش اقامت در شهر کوچک کاندلا

باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ بروزرسانی : 2017-10-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi