شهری که میتوان با درختان به شبکه اجتماعی توییتر وصل شد!

شهری که میتوان با درختان به شبکه اجتماعی توییتر وصل شد!گوناگون

شبکه اجتماعی توییتر , افراد زیادی در توییتر عضو هستند و از پیام‌های کوتاه این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند اما در برخی کشورها طرح‌هایی پیاده شده که به وسیله آن درخت‌ها در توییتر از حال و هوای خودشان حرف می‌زنند.

وصل شدن به شبکه اجتماعی توییتر

شبکه اجتماعی توییتر , توییتر یک شبکهٔ اجتماعی و سرویس ارائه دهندهٔ میکروبلاگ است که به کاربران اجازه می‌دهد تا ۱۴۰ حرف، پیام متنی را که در قابلب توییت ارسال کنند. که البته به تازگی این محدودیت به ۲۸۰ کارکتر افزایش یافته است. افراد زیادی در توییتر عضو هستند و از پیام‌های کوتاه این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند اما در برخی کشورها طرح‌هایی پیاده شده که به وسیله آن درخت‌ها در توییتر از حال و هوای خودشان حرف می‌زنند.

وصل شدن به شبکه اجتماعی توییتر

کیتی،جوناس، جنز ،لینوس و مایکل از تاریخ ۱۳الی ۱۵ آپریل در جلسه نهایی کاست استرس شرکت کردند. این دیدار در رینگ هتل در جوکیمست هال آلمان برگزار شد و در طول این دیدار کیتی و جوناس درخت توییتر را به طور موقتی در محوطه باغ گیاه شناسی آنجا نصب کردند که توسط این عمل می توان از طریق دستگاه های نصب شده روی درختان ، پیام های توئیتری را ارسال کرد و این کار توجه همگان را به خود جلب کرد. بعد از این دیدار کیتی و جوناس وقتی دیدند که طرحشان مورد استقبال مردم قرار گرفته است درخت های توئیتری دائمی بیشتری را در نزدیکی جنگل موسسه ی تانن،به رهبری پروفسور” اندریاس بولت” در شهر بریتز نصب کردند. در ادامه شما میتوانید عکسهایی را مشاهده کنید که در طول نصب و راه اندازی این درختهای توییتری گرفته شده است.

شبکه اجتماعی توییتر

اتصال به شبکه اجتماعی توییتر

شبکه اجتماعی توییتر

مراحل اتصال به شبکه اجتماعی توییتر

شبکه اجتماعی توییتر

راه اندازی درخت های توییتری

شبکه اجتماعی توییتر

راه اندازی  درخت توییتری

باشگاه خبرنگاران جوان

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :