مرد ۸۷ ساله بریتانیایی که ۱۷۰۰ بار در هفته سرود ملی انگلیس را میشنود!

مرد ۸۷ ساله بریتانیایی که ۱۷۰۰ بار در هفته سرود ملی انگلیس را میشنود!گوناگون

سرود ملی انگلیس , رون همیشه از همسایه اش شاکی بودم، زیرا فکر می‌کرد تمام شب موسیقی پخش کرده و او را بیدار نگه می‌دارد. اما بعد متوجه شد که این صدا فقط در مغز او پخش می‌شود.

سرود ملی انگلیس

سرود ملی انگلیس , یک مرد ۸۷ ساله بریتانیایی دچار یک بیماری میهن پرستانه عجیب شده که در آن دچار یک توهم شنیداری می‌شود و سرود ملی انگلستان به طور مداوم در سرش پخش می‌شود. «رون گلدسپینک» امیدوار است ماه آینده با ملکه الیزابت دیدار کند تا به ملکه بگوید حتی بیش از او سرود ملی انگلستان را شنیده است. رون به بیماری نادری به نام سندروم گوش موزیکال مبتلاست که اساسا افراد کم شنوا را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باعث توهمات شنیدار غیر روانی می‌شود.

سرود ملی انگلیس

شنیدن سرود ملی انگلیس

علت و مکانیزم سندروم گوش موزیکال هنوز ناشناخته است، اما محققان معتقدند زمانی اتفاق می‌افتد که کمبود تحریک شنوایی وجود داشته باشد. محرومیت حسی باعث می‌شود مغز شروع به تولید صدا کند به همین دلیل این بیماری در افراد کم شنوا شایع است.

شیندن سرود ملی انگلیس توسط مرد ۸۷ ساله بریتانیایی

تصور می‌شد حدود یک نفر در هر ۱۰۰۰۰ فرد بالای ۶۵ سال در انگستان به این بیماری دچار باشند.

سرود ملی انگلیس

شنیدن سرود ملی انگلیس هفته ای ۱۷۰۰ بار

رون همیشه از همسایه اش شاکی بودم، زیرا فکر می‌کرد تمام شب موسیقی پخش کرده و او را بیدار نگه می‌دارد. اما بعد متوجه شد که این صدا فقط در مغز او پخش می‌شود. رون حدود ۱۷۰۰ بار در هفته این موسیقی را می‌شنود. اگر چه او می‌گوید نسخه‌ای که می‌شنود بسیار خوب است، اما این تعدد پخش می‌تواند دیوانه کننده باشد. او هیچ راهی برای فرار از این توهم ندارد جز اینکه در یک گوشش سمعک قرار دهد و تلویزیون را روشن کند. برترین‌ها

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو