ساخت مجسمه های کریسمس با استفاده از روزنامه!

ساخت مجسمه های کریسمس با استفاده از روزنامه! گوناگون

ساخت مجسمه با روزنامه , یک هنرمند روسی به نام گنوم با خلاقیت خود دست به ساخت مجسمه های بابانوئل ویژه این ایام زده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.


ساخت مجسمه با روزنامه

ساخت مجسمه با روزنامه , کریسمَس یا نوئل نام جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامیداشت زادروز حضرت مسیح برگزار می‌شود. بسیاری از اعضای کلیسای کاتولیک روم و پیروان آیین پروتستان، کریسمس را در روز ۲۵ دسامبر جشن می‌گیرند و بسیاری آن را در شامگاه ۲۴ دسامبر نیز برگزار می‌کنند. اعضای بیشتر کلیساهای ارتودوکس در سراسر دنیا نیز روز بیست و پنجم دسامبر را به عنوان میلاد مسیح جشن می‌گیرند. کریسمس با آیین‌های ویژه‌ای همچون آراستن درخت کاج، برگزار می‌شود و شخصیتی خیالی به نام «بابانوئل» در آن نقشی مهم دارد.

یک هنرمند روسی به نام گنوم با خلاقیت خود دست به ساخت مجسمه های بابانوئل ویژه این ایام زده است که دیدن آن خالی از لطف نیست. این هنرمند با استفاده از خرده‌های روزنامه، خمیری درست کرده و با فشرده کردن آنها مجسمه های بابانوئل و مجسمه هایی به شکل دختر و پسر و شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان خلق کرده است . او این عروسک‌ها را به عنوان هدیه کریسمس به اطرافیان خود می‌دهد.

همچنین بخوانید :  ساختن مجسمه های عجیب با درخت توسط هنرمند خلاق آمریکایی!

در ادامه آثار این هنرمند را مشاهده می کنید.

تصاویر ساخت مجسمه با روزنامه

مجسمه کریسمس

ساختن مجسمه با روزنامه

ساختن مجسمه با استفاده از روزنامه

ساختن مجسمه با کمک روزنامه

ساختن مجسمه برای کریسمس

باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ بروزرسانی : 2017-12-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi