پسری که قبل از تولد روی سیاره مریخ زندگی کرده است!

پسری که قبل از تولد روی سیاره مریخ زندگی کرده است!گوناگون

زندگی روی سیاره مریخ , پوریسکا از مشاهدات خود در مریخ گفت، مواردی مانند این که داشتن قدی به بلندی ۷ پا چیزی بیش از ۲ متر برای ساکنان آنجا طبیعی است…

زندگی روی سیاره مریخ

زندگی روی سیاره مریخ , پسری به نام پوریسکا کیپریانوویچ اهل ولگوگراد روسیه با طرح یک ادعا، جنجالی در رسانه ها به پا کرده است، وی مدعی است که قبل از تولد، در مریخ مشغول به زندگی بوده و اکنون در حال تجربه زندگی تازه ای روی سیاره ای دیگر به نام زمین است که این سفر به خاطر جنگ و فجایع هسته ای در محل زندگی آنها رخ داده و او مجبور به ترک سیاره اش شده است.

زندگی روی سیاره مریخ

زندگی کردن روی سیاره مریخ

عجیبتر آنکه خانواده او مدارکی رو کرده اند که تا حدی موجب شده ادعاهای وی قابل باور به نظر برسد، بر اساس گفته های والدینش: هنگامی که او تنها دو سال داشته، قادر به خواندن ، نوشتن و نقاشی کردن بوده که تقریبا انجام این کارها برای هر کودکی در سن و سال او غیر ممکن است. ادعای باورنکردنی که پدر بوریسکا مطرح نموده ، حرف زدن او چند ماه پس از به دنیا آمدنش بوده و اینکه کلماتی درباره موجودات فضایی به زبان می آورده است.مادر پوریسکا یک پزشک است و با توجه به دانسته های خود برایش عجیب بوده که پسرش تنها چند هفته پس از تولد قادر بوده سرش را به سمت بالا نگه دارد.

زندگی روی سیاره مریخ توسط پسر روسی

پوریسکا از مشاهدات خود در مریخ گفت، مواردی مانند این که داشتن قدی به بلندی ۷ پا چیزی بیش از ۲ متر برای ساکنان آنجا طبیعی است و اینکه آنها عمر جاویدان دارند به این صورت که پس از ۳۵ سالگی دیگر پیر نمی شوند، دیگر ویژگی عجیب آنها توانایی تنفس در دی اکسید کربن به جای اکسیژن است.

زندگی روی سیاره مریخ

زندگی روی سیاره مریخ قبل از تولد

این جوان در ادامه صحبتهایش مدعی شد که مریخی ها قادر به سفرهای میان ستاره ای هستند، همچنین از دیگر مواردی که بسیار شگفت انگیز و در عین حال غیر قابل باور است ادعای سفر او در زندگی قبلی اش در ظاهر یک خلبان به زمین بوده و اینکه ساکنین سیاره سرخ با مصریان باستان ارتباط داشته اند. آخرین موردی که پوریسکا به آن اشاره کرد این بود که : کلید رازهای بیشماری در مجسمه ابولهول واقع در مصر است که با گشودن این مجسمه از ناحیه پشت گوشش می توان به آنها دست یافت.
زندگی روی سیاره مریخ

زندگی روی مریخ

باشگاه خبرنگاران جوان  

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :