رکوردهای افراد مشهور در کتاب گینس!

رکوردهای افراد مشهور در کتاب گینس! گوناگون

رکوردهای گینس همیشه برای مردم سراسر دنیا بسیار جالب و شنیدنی می باشند چه برسد به اینکه رکوردهای افراد مشهور و کسانی که ما آنها را می شناسیم ، را بخوانیم .

در این مطلب می خواهیم به رکوردهایی که افراد مشهوری همچون ، امینم ، میشل اوباما و دیگر چهره های معروف در کتاب گینس ثبت کرده اند را به شما معرفی کنیم . در ادامه با خواندن رکوردهای افراد مشهور در گینس با ما همراه باشید .

رکوردهای افراد مشهور در گینس

از سال ۱۹۵۴ که هوگ بیور کتاب رکوردهای گینس را چاپ کرد این رکورد ها روز به روز در حال افزایش است و با تنوع بیشتر ثبت می شود. هر سال بیش از ۵۰ هزار مورد برای ثبت رکورد، تقاضا و نزدیک به ۶ هزار مورد پذیرفته می شود. رکوردهایی که افراد برای رسیدن به آنها خیلی تلاش می کنند تا حتی یک صدم درصد از نفر قبلی پیشی بگیرند. در ادامه این مطلب درباره ی تعدادی از رکوردهای ثبت شده در این کتاب توسط افراد مشهور می پردازیم.

۷-دواین جانسون، معروف به راک

این بازیگر و کشتی گیر حرفه ای علاوه بر رکوردهای جهانی اش،
با گرفتن ۱۰۵ سلفی در مدت ۳ دقیقه، این رکورد را از آن خود کرد.

رکوردهای افراد مشهور در گینس

دواین جانسون

۶- میشل اوباما

همسر رئیس جمهور سابق امریکا، در ثبت رکوردی جهانی برای شکسته شدن رکورد بیشترین نفراتی که پرش کرده اند، در سال ۲۰۱۱ شرکت کرد. البته ۳۰۰۲۶۵ نفر در سراسر دنیا به مدت یک دقیقه در طی ۲۴ ساعت بعدی، پرش کردند و به این ترتیب رکورد قبلی این موضوع را شکستند.

رکوردهای افراد مشهور در گینس

میشل اوباما و همسرش

۵- رابرت داونی جونیور

جونیور به واسطه هوادارانش در کتاب گینس رکورد دار است.
جریان از این قرار است که این بازیگر معروف در سفر به چین برای تولد خود کارت تبریکی دریافت کرد که حاوی ۵۳۳۹ امضا از طرف طرفدارانش بود.

رکوردهای افراد مشهور در گینس

رابرت داونی جونیور

۴- امینم

این خواننده ی پرطرفدار امریکایی در سال ۲۰۱۳ با اجرای قطعه ی (Rap God) در مدت ۶ دقیقه و ۴ ثانیه ی این قطعه، ۱۵۶۰ کلمه ادا کرد که یعنی ۴/۲۸ کلمه در هر ثانیه وامینم توانست رکورد بیشترین تعداد کلمات در یک تک آهنگ را از آن خود کند.
جالب است بدانید در سریع ترین بخش این آهنگ،
تعداد کلمات به ۶/۴۶ کلمه در هر ثانیه می رسد.

رکوردهای افراد مشهور در گینس

امینم

رکوردهای افراد مشهور در گینس

۳- رجیس فیبین

این مجری مشهور امریکایی دوبار در سال های ۲۰۰۴ و ۲۰۱۱ نام خود را به عنوان رکورد دار بیشترین حضور در برابر دوربین تلویزیون ثبت کرد. او با ۱۶۷۴۶/۵ ساعت رکورد دار این موضوع است، یعنی در دوره ۵۰ ساله کاری خود به طور میانگین روزانه یک ساعت در برابر دوربین های تلویزیونی بوده است.

رکوردهای افراد مشهور در گینس

رجیس فیبین

۲- الن دی جنرس

الن دی جنرس مجری مشهور برنامه های تلویزیونی در مراسم اسکار سال ۲۰۱۴ یک سلفی گرفت و در توییتر خود منتشر کرد، این پست با ۳/۳ میلیون بار ریتوییت شدن رکورد دار شد. البته این رکورد توسط یک پسر ۱۶ ساله شکسته شد. جریان از این قرار بود که او برای یک سال دریافت رایگان ناگت مرغ نیازمند ریتوییت شدن پستش بود و پست او با ۳/۴ میلیون بار رکورد قبلی را شکست.

رکوردهای افراد مشهور در گینس

الن دی جنرس

۱- هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون رکورد بیشترین جستجوی انجام شده در اینترنت درباره ی یک زن را در سال ۲۰۱۶ و همزمان با انتخابات ریاست جمهوری امریکا ازآن خود کرده است. البته لازم به ذکر است این جستجوها در داخل امریکا مربوط به دونالد ترامپ بود که توانست کلینتون را شکست دهد.
قبل از رکورد هیلاری این جایگاه متعلق به لیدی گاگا خواننده ی پرآوازه امریکایی بود.

رکوردهای افراد مشهور در گینس

هیلاری کلینتون

درباره گینس بیشتر بدانید

رکوردهای جهانی گینس (Guinness World Records) مجموعه‌ای از رکوردهای بین‌المللی شامل دستاوردهای انسان و پدیده‌های طبیعی است. این کتاب هر سال با رکوردهای تازه تجدید چاپ می‌شود. معمولا ثبت رکوردها در این کتاب با حضور نمایندگان گینس صورت می‌گیرد.

چگونگی ثبت رکورد

برای بررسی هر رکورد‌ توسط کارشناسان گینس باید مبلغی قابل توجهی به حساب این موسسه ریخته شود. این مبلغ جدا از هزینه‌هایی است که باید برای مسافرت کارشناسان گینس پرداخت شود. می‌توان درخواست ثبت رکورد را به صورت آنلاین در وب‌سایت گینس انجام داد.

باشگاه خبرنگاران جوان – آکا ایران

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-04-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :