رستورانی عجیب که برای خوردن غذا باید در آن زندانی شوید!

رستورانی عجیب که برای خوردن غذا باید در آن زندانی شوید! گوناگون

رستوران عجیب , این رستوران در شهر منصوره نزدیکی شمال قاهره واقع شده است و برای تهیه ساندویچ های خود از گوشت شرقی آغشته به ادویه‌جات مخصوص مصری استفاده می کند.

رستوران عجیب و زندانی شدن در آن

رستوران عجیب , یک شهروند خلاق مصری به نام ولید نعیم که مدتها بود به یک ایده جذاب و متفاوت بر ای جذب مشتری به رستوران خود فکر می کرد، سرانجام دست به اجرای یک طرح شگفت انگیز و منحصر به فرد در رستوران خود زد.

رستوران عجیب

رستورانی به شکل زندان

این ایده شامل طراحی محیطی خاص و تدارک غذاهایی متفاوت برای مشتری ها بود، بنابراین ولید رستوران خود را به شکل یک زندان درآورد که مشتری ها باید برای خوردن ساندویچ هایی به نام اعدام و زندگی که مشهورترین غذاهای این رستوران هستند،در اتاقی مانند سلول زندان قرار بگیرند. مشتری می تواند با تحویل گرفتن یک کلید وارد سلول شود، تا پایان کلید را نزد خود نگه دارد و در نهایت که غذایش را میل کرد درب را باز کند.
رستوران عجیب

رستورانی عجیب در قاهره

تصاویر یک رستوران عجیب در قاهره

گفتنی است؛ این رستوران در شهر منصوره نزدیکی شمال قاهره واقع شده است و برای تهیه ساندویچ های خود از گوشت شرقی آغشته به ادویه‌جات مخصوص مصری استفاده می کند.

رستوران عجیب

غذاهای رستورانی عجیب

ولید نعیم همچنین در ادامه صحبتهایش درباره این رستوران گفت: مردم برای مناسبت های مختلف از جمله سالگردها ، جشن تولد و دیگر موارد به اینجا می آیند و لحظات خوشی را برای خود ثبت می کنند. قیمت ساندویچ ها در این رستوران از 10 پوند مصری شروع و به 20 پوند منتهی می شود.
رستوران عجیب

زندانی شدن در رستوران

باشگاه خبرنگاران جوان

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-21 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :