تلاش تحسین برانگیز دختر کارگر برای امرار معاش!

تلاش تحسین برانگیز دختر کارگر برای امرار معاش! گوناگون

دختر کارگر , انتشار تصاویری که وی را به عنوان یک کارگر ساختمانی مشغول کار در ساختمانی در فیلیپین نشان می داد تبدیل به پربازدید ترین تصاویر این روزهای فضای مجازی شده است.


تلاش دختر کارگر ساختمان

دختر کارگر , شاید شما نیز با افرادی مواجه شده اید که تنها تن به کاری می دهند که دارای کلاس یا پرستیژ اجتماعی باشد. برای این دسته از افراد کلاس و پرستیژ شغلی، مهمترین مسئله محسوب می شود. اما در این میان کم نیستند زنانی که پا به پای مردان در خارج از خانه کار می کنند تا بتوانند تکیه گاه آنها در زندگی باشند. برای این دسته از زنان کلاس یا پرستیژ شغلی مهم نیست و آنها تنها به هدفی که دارند می اندیشند.

دختر کارگر

حمل آجرهای سنگین توسط دختر فیلیپینی

“ژیائو مئی” یکی از این زنان است.
انتشار تصاویری که وی را به عنوان یک کارگر ساختمانی مشغول کار در ساختمانی در فیلیپین نشان می داد تبدیل به پربازدید ترین تصاویر این روزهای فضای مجازی شده است. یکی از تصاویر وی را مشغول حمل آجر نشان می دهد. او می گوید می خواهد روی پای خودش بایستد و از نظر مالی به والدینش متکی نباشد.
هدف وی پس انداز پولهایش و سپس خرید یک آپارتمان است.

تلاش کردن دختر کارگر ساختمان

وی در این خصوص گفت :
” به زودی به هدفم خواهم رسید. هدف من با انجام این کار این بود نشان دهم ما زنان نیز توانایی های انجام کارهای سخت را داریم. می خواهم به زنان بگویم آنها توانایی هایی فراتر از تصورشان دارند.
من از انجام این کار لذت می برم و برای من هدفم اهمیت زیادی دارد.

دختر کارگر

حمل کردن آجرهای سنگین توسط دختر فیلیپینی

باشگاه خبرنگاران جوان

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :