حاشیه ساز شدن ملانیا ترامپ در جشن شکرگزاری!

حاشیه ساز شدن ملانیا ترامپ در جشن شکرگزاری!گوناگون

جشن شکرگزاری , در ادامه تصویری از ملانیا و پسرش بارون در حال تدارک مقدمات جشن و تماشای برافراشتن درخت کریسمس ارائه شده است.

ملانیا ترامپ در جشن شکرگزاری

جشن شکرگزاری به عنوان یکی از سنت‌های دیرینه آمریکا و تعدادی از کشورهای غربی است که هر کدام روز مشخصی برای برگزاری آن دارند. در آمریکا این روز درچهارمین پنجشنبه نوامبر برگزار می‌شود. حالا ملانیا ترامپ پس از برگزاری جشن هالوین ، به همراه پسرش خود را برای جشن شکرگزاری آماده میکند. در مراسم سنتی آمریکائی‌ها معمولا دختران تشریفات این مراسم را انجام می‌دهند.  

جشن شکرگزاری

ملانیا ترامپ و پسرش

میشل اوباما همسر رئیس جمهور پیشین آمریکا نیز به اتفاق دو دخترش این مراسم را برگزار کرد، اما حالا کاخ سفید شاهد اقدام عجیب دیگری از خانواده ترامپ است. ملانیا ترامپ پسر خود بارون، جوانترین پسر ترامپ را مأمور انجام این تشریفات کرد. این اقدام ملانیا ماجرایی تازه برای این خانواده پرحاشیه رقم زد و باز هم موج انتقادات روانه کاخ سفید شد.

برگزاری جشن شکرگزاری در آمریکا

گفتنی است؛ اولین جشن شکرگزاری آمریکا در سال ۱۶۲۱ در ایالت ماساچوست برگزار شد. این مراسم ریشه در اعتقادات مذهبی و فرهنگی غربی‌ها دارد. جشن شکرگذاری پیش از این، روز جهارشنبه برگزار می‌شد که بعدها با پنجشنبه جایگزین شد. در سال 1939 با تغییر زمان و ماه‌ها، ماه نوامبر 5 پنجشنبه‌ای شد و این رویداد با رکورد اقتصادی آمریکا مقارن بود. این امر سبب شد تا رئیس جمهور وقت برای اینکه تجار بتوانند به کسب و کار خود بپردازند، چهارمین پنجشنبه را، به عنوان روز شکرگذاری مشخص کرد. پس از این ماجرا، مردم آمریکا چهارمین پنجشنبه نوامبر را برای برگزاری این جشن ثبت کردند. غذای مخصوص عید شکرگذاری، بوقلمون بریان است. در ادامه تصویری از ملانیا و پسرش بارون در حال تدارک مقدمات جشن و تماشای برافراشتن درخت کریسمس ارائه شده است.

جشن شکرگزاری

برگزاری جشن شکرگزاری

جشن شکرگزاری

ملانیا ترامپ و پسرش در روز شکرگزاری

باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو