دختربچه ای که اتفاقی به یک تور تفریحی پاریس رفت!

دختربچه ای که اتفاقی به یک تور تفریحی پاریس رفت! گوناگون

تور تفریحی پاریس , پدر سوزان پس از گذشت سه روز متوجه کسر این مبلغ از حسابش شد و پس از تحقیق و پرس و جو دریافت سوزان با استفاده از تلفن همراه او این کار را انجام داده است.

تور تفریحی پاریس پایتخت فرانسه

دختربچه‌ای اهل ایمینگهام، با تلفن همراه پدرش، به طور اتفاقی در یک تور تفریحی پاریس ثبت نام کرد. سوزان ۹ ساله در حالیکه پدرش خواب بود، تلفن همراه او را برداشت و با باز کردن قفل آن وارد صفحه اصلی شد و به طور اتفاقی و ناآگاهانه در یک تور تفریحی به پاریس ثبت نام کرد . او حتی برای خودش بلیط هواپیما نیز خرید. هزینه این ثبت نام بیش از ۱۰۰۰ پوند شد. پدر سوزان پس از گذشت سه روز متوجه کسر این مبلغ از حسابش شد و پس از تحقیق و پرس و جو دریافت سوزان با استفاده از تلفن همراه او این کار را انجام داده است. سوزان تمام این مراحل را هر روز با تبلتی که در اختیار داشته به طور سرگرمی انجام می‌داده بدون آنکه به اینترنت دسترسی داشته باشد. او این بار هم با تلفن همراه پدرش تمام آن مراحل را رفت و برای خودش یک تعطیلات رویایی را رقم زد. سوزان در توضیح این کارش گفت اصلا نمی داند چگونه این کار را انجام داده است، حتی نمی‌داند پاریس کجاست.

ثبت نام تور تفریحی پاریس

پدر سوزان با پیگیری‌های فراوان توانست پولش را از شرکت مربوطه پس بگیرد. در ادامه تصاویری از این دختربچه و تور رویایی‌اش را مشاهده میکنید.

تور تفریحی پاریس

رفتن دختربچه به تور تفریحی پاریس

تور تفریحی پاریس

گردش در شهر پاریس

تور تفریحی پاریس

تفریح در پاریس

باشگاه خبرنگاران جوان

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-11-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :