کمک به خادمان اربعین در یزد توسط یک توریست خارجی!

کمک به خادمان اربعین در یزد توسط یک توریست خارجی!گوناگون

توریست خارجی , نمونه ای از این همدلی به سیاه پوشان و عزداران اربعین عکسی است از یک توریست خارجی که در یزد در حال کمک به خادمان اربعین است.

توریست خارجی

توریست خارجی , هر روز که به اربعین حسینی نزدیک می شویم خیل عاشقان و مشتاقان اباعبدالله برای حضور در کربلا بیشتر و بیشتر می شود، آنان که جا مانده اند نیز همه همت و تلاش خود را برای کمک به موکب‌های برپاشده در مسیر پیاده‌روی اربعین که از مرزهای عراق برقرار شده است، به کار می‌برند تا در ثواب زائران شریک شوند. هر ساله در هیات ها و برنامه‌های عزاداری برای امام حسین (ع) و یاران باوفایش از ارادت و اشتیاق پیروان دیگر ادیان به حضرت اباعبدالله (ع) بسیار می شنویم، آنهایی که گاه رزق سالانه و شفای بیمارانشان را از این خاندان طلب می کنند و گاه با مطالعه و بررسی به دین مبین اسلام می‌پیوندند.

همدلی توریست خارجی با خادمان اربعین حسینی

این اتفاقات هر ساله نه تنها تکرار می شود بلکه به تعداد آنها افزوده می شود، این شور عزاداری شیعیان برای حضرت امام حسین(ع) موجب شده است تا پیروان ادیان دیگر نیز خود را دخیل در این شور و اشتیاق کنند.نمونه ای از این همدلی به سیاه پوشان و عزداران اربعین عکسی است از یک توریست خارجی که در یزد در حال کمک به خادمان اربعین است. این عکس منتشر شده بسیار مورد استقبال و واکنش کاربران قرار گرفته است.

توریست خارجی

کمک کردن توریست خارجی در اربعین

باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو