انگشتر رهبر انقلاب برای کمک به زلزله زدگان حراج می شود!

انگشتر رهبر انقلاب برای کمک به زلزله زدگان حراج می شود!گوناگون

انگشتر رهبر انقلاب , اگه نگم عزیزترین، بی شک یکی از عزیزترین چیزائی که توو این دنیا دارم همین انگشتریه که از دست مبارک #حضرت_آقا هدیه گرفتم.

حراج انگشتر رهبر انقلاب

انگشتر رهبر انقلاب , سجاد شاکری از شعرای آیینی انگشتر هدیه مقام معظم رهبری را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به حراج گذاشت.

انگشتر رهبر انقلاب

فروش انگشتر رهبر انقلاب

سجاد شاکری با انتشار تصویر زیر در اینستاگرام خود نوشت : هو الودود / بفرمائید امر خیر اگه نگم عزیزترین، بی شک یکی از عزیزترین چیزائی که توو این دنیا دارم همین انگشتریه که از دست مبارک #حضرت_آقا هدیه گرفتم. اما عزیزتر از این انگشتر ، سلامتی و حفاظت از برادران و خواهران زلزله زدمه که این ایام نیازشون به اولیات زندگی خییییلی بیشتر از نیاز من به این انگشتر دوست داشتنیه. به همین منظور، تصمیم گرفتم این انگشتر رو برای کمک به مردم شریف #کرمانشاه عزیز به فروش برسونم و با مبلغ حاصله مرهمی روی زخم عزیزان هم میهنم بذارم. لذا اگر خیرین عزیز “مبلغ پیشنهادی قابل توجهی” ارائه بدن این انگشتر رو به نفع مردم کرمانشاه تقدیمشون کنم تا بتونم کمک قابل توجهی به خسارت دیده های زلزله بکنم. پیشنهاد مبلغ رو توی دایرکت بفرمائید، اگرچه از نظر من این انگشتر قیمتش قابل احصاء نیست. به امید سلامتی آسیب دیدگان و تسلای دل داغدیده ها … لطفا خیرینی که سراغ دارید رو به این پست دعوت کنید. یا علی ? ✔✔✔ بالاترین پیشنهاد تا الان شانزده میلیون تومان بوده

به حراج گذاشتن انگشتر رهبر انقلاب

انگشتر رهبر انقلاب

سجاد شاکری

گردآوری گروه گوناگون نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-11-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو