خلق آثار هنری با استفاده از ساده ترین وسایل!

خلق آثار هنری با استفاده از ساده ترین وسایل! گوناگون

آثار هنری با وسایل ساده , هنرمندی خلاق به نام رندی لوئیس که یک طراح گرافیک امریکایی و مدیر خلاق در ایروین کالیفرنیا است دست به یک نوآوری هنری بسیار زیبا و حیرت انگیز زده و ساده‌ترین اشیا و سوژه‌ها را به تصاویر ذهنی غافل‌گیر کننده تبدیل کرده که هر بیننده ای را در جای خود میخکوب خواهد کرد.


آثار هنری با وسایل ساده

آثار هنری با وسایل ساده , در سراسر دنیا هنرمندان بسیاری وجود دارند که گاهی با اندکی خلاقیت دست به کارهای عجیب و غریبی می زنند و با استفاده از ساده ترین وسایل آثار شگفت انگیزی را خلق می کنند که نه تنها مخاطبان زیادی را جذب می کنند بلکه ماندگار هم می شوند.

هنرمندی خلاق به نام رندی لوئیس که یک طراح گرافیک امریکایی و مدیر خلاق در ایروین کالیفرنیا است دست به یک نوآوری هنری بسیار زیبا و حیرت انگیز زده و ساده‌ترین اشیا و سوژه‌ها را به تصاویر ذهنی غافل‌گیر کننده تبدیل کرده که هر بيننده ای را در جای خود ميخکوب خواهد کرد.

این هنرمند آمریکایی اشیا و سوژه‌های ساده‌ای که در محیط اطرافش وجود دارد را با هنر نقاشی ترکیب کرده و با تطبیق مقیاس نقاشی با طبیعت تصاویر زیبایی را که خلق کرده است را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد و روز به روز به هواداران خود می افزاید.

در ادامه با ما همراه باشید تا تصاویری از طراحی جالب و خارق العاده این هنرمند را مشاهده نمایید.

خلق آثار هنری با وسایل ساده

آثار هنری با وسایل ساده

جوجه تیغی و علف

آثار هنری با وسایل ساده

لاک پشت و همبرگر

آثار هنری با وسایل ساده

سیب زمینی و ماژیک

آثار هنری با وسایل ساده

کرم حلزون و خمیردندان

آثار هنری با وسایل ساده

بره و کلم

باشگاه خبرنگاران جوان

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :