ارزان ترین راه سفر به بهترین شهرهای کشور

ارزان ترین راه سفر به بهترین شهرهای کشور گردشگری

این روزها حتی فکر کردن به سفر ارزان، بازهم کمی گران تمام می شود. اما سوال اینجاست در شرایط موجود چگونه می توانیم با کمترین هزینه سفری لذت بخش داشته باشیم؟

اگر از آن دسته آدم هایی باشید که برای سفر فقط هواپیما را انتخاب می کنید باید بدانید که کار بسیار اشتباهی می کنید چون علاوه بر صرف هزینه بالا از بسیاری از جذابیت های سفر ریلی خود را محروم کرده اید. مسافرت با قطار به شما فرصت این را می دهد که زندگی در سفر را تجربه کنید و از شیشه پنجره قطار شاهد مناظری باشید که بسیار جذاب و لذت بخش است.

مسافرت با قطار یک سفر ارزان و  دلچسب

یک سفر ارزان تنها خلاصه در خرید بلیط ارزان قطار و هواپیما یا حتی کاهش هزینه های هتل نمی شود، که بسیاری از هزینه های جانبی سفر هستند که موجب می شوند برای یک سفر کوتاه مدت مقدار زیادی هزینه بپردازیم، اما نکته قابل توجه این است که چگونه می توانیم هزینه کمتری برای یک سفر داشته باشیم.

انتخاب قطار اصفهان به مشهد، صرف کمترین هزینه برای سفری هیجان انگیز

شهرهای بزرگ کشور همیشه و در همه حال پر مسافر هستند چه بهار چه زمستان! چه مسافران دانشجویی چه مسافران گردشگری همیشه در حال رفت و آمد به این شهرهای بزرگ هستند، حالا اگر شما ساکن این شهرهای بزرگ باشید، قطعاً برخی روزهای سال قصد سفر به شهرهای دیگر را خواهید داشت. برای مثال اگر شما ساکن اصفهان هستید و قصد سفری کوتاه به مشهد را داشته باشید با خود این فکر را می کنید که این سفر کوتاه آن هم در این شرایط اقتصادی چه قیمتی دارد؟

مسافرت با قطار

مسافرت با قطار به مشهد

قطار اصفهان مشهد انواع مختلفی دارد که هر مسافر به اندازه هزینه ای که در نظر دارد آن را انتخاب می کند. برای مثال ۳ مورد از بهترین و ارزانترین قطارهایی که می توانیم برای مسیر اصفهان به مشهد نام ببریم قطارهای ذیل هستند:

• ۴ تخته ویژه نور

• پلور سبز

• قطار سریر

هر کدام از قطارهای بالا ویژگی ها و امکانات خاص خودشان را دارند اما ویژگی مشترک هر سه قطار کوپه های ۴ نفره جذابشان است. اگر بخواهیم کمی ریز بینانه تر نگاه کنیم، قطار نور را مورد بررسی قرار می دهیم. بیش از ۸۵ درصد از قسمت های مخلتف قطار نور، طراحی شرکت های ایتالیایی و آلمانی است. صندلی های ضد آتش این قطارها اطمینان خاطر از فضای امن واگن را به مسافر می دهد. همچنین در قطار نور واگن جداگانه ای ویژه بانوان طراحی شده تا مسافران خانم آرامش خاطر بیشتری را در این قطارها تجربه کنند.

مسافرت با قطار به اصفهان

مسافرت با قطار به اصفهان

قطار پلور سبز و سریر هم دست کمی از قطار نور ندارند و مسافران می توانند علاوه بر امکانات اصلی از امکانات جانبی از جمله میان وعده و آب معدنی توزیع شده بین مسافران، سرویس بهداشتی فرنگی، ویلچر و نشریات موجود در قطار استفاده کنند.

ارزان سفر کنید

شاید از نظر شما سفر با اتوبوس ارزان ترین راه ممکن باشد و یا شاید با همسفران خود به این نتیجه برسید که سفر با ماشین شخصی می تواند هم آسایش خاطر برای شما بیاورد و هم صرفه جویی در هزینه ها به حساب بیاید. اما اگر به این فکر کنید که در سفر با قطار هم آسایش دارید و هم از صرف هزینه های اضافی به دور هستید، قطعاً انتخاب اول و آخر خود را قطار می دانید. همچنین بسیاری از مسافرانی که به ارزان تر شدن سفر خود فکر می کنند، از خرید غذا و تنقلات در قطار دوری می کنند و با آوردن غذا و تنقلات از خانه از صرف هزینه قابل توجهی دوری می کنند.

راه های سفر ارزان به شیراز

جالب است بدانید برخی به این فکر می کنند که هر چقدر مسافت شهری که قصد سفر به آنجا را دارند بیشتر باشد، هزینه سفرشان هم بیشتر خواهد بود. با همین معادله غلط، تن به سفرهای حومه شهری و یک روزه می دهند. اما شما می توانید با کنترل هزینه های خود کمی از منطقه جغرافیایی خود دور تر شوید و تجربه های جالب تری برای سفر خود بسازید. شیراز مقصدی پر شور و هیجان همیشه پر مخاطب بوده و هست؛ فرقی نمی کند شما ساکن کدام نقطه از ایران هستید، تهران باشید یا مشهد؛ یزد باشید یا اصفهان! تفاوتی ندارد! وقتی مقصدتان شیراز باشد، فاصله معنای زیادی پیدا نمی کند.

مسافرت با قطار

مسافرت با قطار به شیراز

کافی است با یک جست و جوی کوتاه در اینترنت بهترین بلیط قطار شیراز را خریداری کنید. باز هم تاکید می کنم انتخاب بلیط قطار به بودجه و سلیقه شما مربوط است شما می توانید برای یک سفر ارزانقطارهای اتوبوسی درجه یک را انتخاب کنید و شاید هم انتخاب یک قطار کوپه ای درجه ۲ برای شما مناسب تر و به صرفه تر باشد.

در آخر به شما پیشنهاد می کنم، اگر قصد دارید با کمترین هزینه سفر کنید حتماً بصورت آنلاین سایت های معتبر فروش بلیط را دنبال کنید و با مقایسه قیمت بلیط قطارهای مختلف بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید. توجه کنید در بیشتر مواقع بلیط قطارهایی که قیمت بهتر و امکانات قابل توجهی دارند بسیار زودتر تمام می شود؛ پس زمان را از دست ندهید و سفر کردن با کمترین هزینه را غیر ممکن ندانید!

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-02-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :