عجیب ترین نقاط دنیا کشف شده در نقشه گوگل را ببینید

عجیب ترین نقاط دنیا کشف شده در نقشه گوگل را ببینیدگردشگری

در تصاویر منتشر شده عجیب ترین مکان هایی که توسط گوگل کشف شده را می بینید با ما همراه باشید

آرزوی دیرینه هر انسانی این است که به عجیب ترین نقاط دنیا  بر روی کره زمین سفر کند که بسیار هیجان انگیز و عجیب به نظر برسد.
پدیده‌هایی که گویی برای باور کردن‌شان باید از نزدیک به دیدن‌شان بروی.

آشنایی با عجیب ترین نقاط دنیا

می‌توانیم عکس‌های بعضی از عجیب ترین نقاط دنیا را ببینیم و آن‌ها را در نقشه گوگل بررسی کنیم که بدین وسیله می توان یک سفر رؤیایی را شبیه‌سازی کرد. همراه با نیک صالحی به کشف این نقاط عجیب دنیا بیایید.

نیو بالتیمور

این شهر به دلیل تصاویر عجیب‌وغریبی که دوربین‌های نقشه گوگل از آن گرفته است، بسیار مشهور شده است. عکس‌ها به صورتی وحشت‌زا ثبت‌شده‌اند، به صورتی که رنگ بنفش و تند در آن‌ها غالب است.
در آن تمام ساختمان‌ها انگار در حال ذوب شدن هستند که از عجیب ترین نقاط دنیا محسوب می شود.

عجیب ترین نقاط دنیا

نیو بالتیمور

عجیب ترین نقاط دنیا

نیو بالتیمور

مردم کبوتری ژاپن

ژاپن واقعا کشوری بی‌نظیر است. هنگامی‌که دوربین نقشه گوگل از ژاپن عبور می‌کرد و از خیابان‌ها عکس تهیه می‌کرد موارد عجیبی را ثبت کرد. در یکی از خیابان‌ها دوربین گروه بزرگی از افراد را که ماسک کبوتر بر صورت داشتند شکار کرد که از عجیب ترین نقاط دنیا محسوب می شود.

عجیب ترین نقاط دنیا

مردم کبوتری ژاپن

روستای عروسکی ناگورو در ژاپن

اگر از عروسک می‌ترسید این شهر اصلا مناسب شما نیست. ناگورو روستایی در ژاپن است که فقط یک زن و شوهر در آن ساکن هستند، اما این شهر به دلیل صدها ساکن عروسکی خود به یک مکان گردشگری بسیار محبوب تبدیل‌ شده است. این روستا در نقشه گوگل ترسناک به نظر برسد که از عجیب ترین نقاط دنیا محسوب می شود.

عجیب ترین نقاط دنیا

روستای عروسکی ناگورو

عجیب ترین نقاط دنیا

روستای عروسکی ناگورو در ژاپن

پیامی در ممفیس

هنگامی‌که گوگل اِرث تصویری از یک ساختمان در تی‌اِن (TN) ممفیس را نشان داد، با وجود فاصله بسیار زیادی که با ساختمان داشت، مردم به‌ راحتی می‌توانستند پیامی که با اسپری بر روی پشت‌بام آن ساختمان به صورتی بسیار بزرگ نوشته‌ شده بود را بخوانند که از عجیب ترین نقاط دنیا محسوب می شود.

عجیب ترین نقاط دنیا

پیامی در ممفیس

الگویی در صحرا

این الگوی عجیب‌ و غریب در صحرای گبی در نزدیکی دفتر مرکزی برنامه فضایی چین کشف‌ شده است که از عجیب ترین نقاط دنیا محسوب می شود.

عجیب ترین نقاط دنیا

الگویی در صحرا

مانکن‌هایی که دور ریخته شده‌اند

این تصویر بیشتر شبیه این است که یک سری از اجساد به درون سطل ریخته شده‌اند! گوگل این موضوع را افشا کرده است. این صحنه دورریز مانکن‌های بدون استفاده یک فروشنده است. فقط همین! که از عجیب ترین نقاط دنیا محسوب می شود.

عجیب ترین نقاط دنیا

مانکن‌هایی که دور ریخته شده‌اند

منبع : ایران هتل آناین _ جی پلاس _ کارناوال _ ویکیپدیا _

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :