طبیعت بکر و زیبایی های ناشاخته در روستای دیدنی اسکولک +تصاویر

طبیعت بکر و زیبایی های ناشاخته در روستای دیدنی اسکولک +تصاویر گردشگری

روستای اسکولک در شهرستان رودبار قرار دارد در ادامه با طبیعت روستای اسکولک آشنا شوید

روستای اسکولک در شهرستان رودبار واقع شده است این روستا طبیعت بسیار زیبا و دیدنی دارد و دارای رودخانه و جنگل می باشد و همه ساله گردشگران زیادی به این روستا سفر می کنند این روستا در بهار و تابستان بسیار زیبا و جذاب و دیدنی می شود و نظر توریست های زیادی را به خود جلب می کند در ادامه با روستای اسکولک در رودبار آشنا شوید و تصاویری از طبیعت و بکر و زیبایی های ناشناخته در روستای دیدنی اسکولک را در نیک صالحی مشاهده کنید

روستای اسکولک

اسکولک نام محلی کنار راه قزوین و رشت ، میان تاریک رود و سفیدکتله روستای اسکولکدر بخش بلوکات شهرستان رودبار قرار دارد .

این منطقه دارای جنگل ، رودخانه و طبیعت بکر است که بویژه در بهار و تابستان جذابیت های ویژه ای دارد و می تواند چشم نوازی از طبیعت بکر و زیبایی های این سرزمین را فراروی هر بیننده ایقرار دهد و نظر بسیاری از گردشگران و توریست ها را به خود جلب کند.

روستای اسکولک

این منطقه دارای جنگل ، رودخانه و طبیعت بکر است

بیشتر بدانید: سفر به رودبار

رودبار یکی از دیدنی‌ترین شهرستان‌های گیلان است. از آن‌جایی که رودبار منطقه‌ای بین جاده‌ای به حساب می‌آید، خیلی‌ها برای خرید و استراحت این شهر زیبا و سرسبز را انتخاب می‌کنند. اما جاهای دیدنی رودبار و جاذبه‌های گردشگری این منطقه انقدر زیبا و جذاب هستند که پیشنهاد می‌کنیم اگر گذرتان به رودبار افتاد سفرتان را طولانی‌تر کنید و چند شبی در این شهر زیبا اقامت داشته باشید.

روستای اسکولک

رودبار یکی از دیدنی‌ترین شهرستان‌های گیلان است

فصل برداشت زیتون

اگر اواخر خرداد و اوایل تیر را برای سفر به رودبار و دیدن سوسن چلچراغ از دست دادید، اواخر تابستان هم برای سفر به رودبار، شهر زیتون، وقت خوبی است. درختان زیتون در بهار شروع به گل‌دادن می‌کنند و در اواخر تابستان که رنگ زیتون‌ها سبز مایل به زرد می‌شود وقت چیدن و تهیه زیتون شور و زیتون پرورده است و کسانی که کنجکاوند تا مراحل تهیه زیتون را ببینند می‌توانند از نزدیک شاهد تهیه این خوراکی خوشمزه و محبوب باشند.

روستای اسکولک

در بهار و تابستان جذابیت های ویژه ای دارد

دریاچه بره سر

اگر به شهر زیتون سفر می‌کنید و اهل طبیعت‌گردی در جاهای بکر هستید، دیدن دریاچه بره سر را از دست ندهید. دریاچه بره سر در یکی از بکرترین جاهای رودبار قرار گرفته. دریاچه بره سر یا ویستان احتمالا در پی زلزله‌ای به وجود آمده. این دریاچه از چشمه‌های زیرزمینی و آب‌های جاری در کوهستان تغذیه می‌کند. بره سر حدود ۴هکتار است و عمق آن به ۱۰۰ متر می‌رسد. اطراف دریاچه پوشش گیاهی و جانوری ا بسیار متنوعی دارد و از گشت و گذار در اطراف دریاچه خسته نخواهید شد. اگر اهل چادرزدن نیستید، برای اقامت می‌توانید یکی از خانه‌های ییلاقی اطراف بره‌سر را اجاره کنید.

آدرس روستای بره سر: ایران، گیلان، رودبار، بخش خورگام، بره سر

روستای اسکولک

روستای اسکولک در شهرستان رودبار واقع شده است

روستای اسکولک

این روستا طبیعت بسیار زیبا و دیدنی دارد

سیری در ایان

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2019-07-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :