هواوی

تور استانبول در بهار | چرا باید در بهار به استانبول برویم؟

تور استانبول در بهار | چرا باید در بهار به استانبول برویم؟ گردشگری

تور لحظه آخری استانبول در بهار نیز مزیتی دو چندان برای گردشگر دارد زیرا که علاوه بر کاهش هزینه هایی که پیش از این گفتیم، تورهای فصلی هم وقتی به انقضای زمان خود نزدیک می شوند.

تور استانبول بهار را توصیه میکنم از دست ندهید ! اما چرا ؟ فصل بهار یکی از بهترین زمان های سفر به ترکیه و رزرو تور استانبول می باشد. در این فصل تعداد توریستها به دلیل مشغله کاری و تحصیلی کاهش می یابد در حالی که در فصل بهار هوای شهر استانبول معتدل تر می باشد و به دلیل کاهش توریست هزینه اقامت در هتل های استانبول و حتی هزینه تورها و امکان تفریحی و گردشگری نیز کاهش می یابد.

تور استانبول در بهار

تور استانبول در بهار انتخابی به نفع گردشگران است زیرا در این فصل می توانند با هزینه کمتر و در هوایی بهتر و مکانی خلوت تر به فعالیت هایی همچون قایقرانی، پیاده روی و دیدن تنوع فرهنگی و مذهبی در محله های مختلف استانبول بپردازند. تور استانبول در بهار فضایی از سنت و مدرنیته را به شما نشان می دهد از آنجا که ترکیه رابط بین اروپا و آسیا می باشد و استانبول قطب اقتصادی و فرهنگی این کشور می باشد با قدم از در محله های مختلفش به راحتی می توانید انواع فرهنگ نزدیک به کشورهای شرقی و کشورهای غربی را مشاهده کنید.

سبک زندگی و محله های مختلف شهر استانبول

محله هایی که مردمانش آنچنان به پیشرفت و توسعه شهر اهمیت نمیدهند و همچنان سبک زندگی گذشتگان خود را در کشورهای شرقی زنده نگاه داشته اند. هنوز لباسهایشان را روی طنابهایی که در کوچه ها بسته اند پهن میکنند و با سبک لباس پوشیدن ساده خود صحنه های جالبی را در محله خود به وجود می آورند که در سبک خود بی نظیر است .

تور استانبول

محله هایی با سبک و سیاق قدیمی در استانبول

یا محله هایی که مردمانش سبک زندگی غربی را ترجیح میدهند و همه چیز لوکس و زیباست حتی لباسهای برندشان.

تور استانبول

محله های لاکچری نشین در شهر استانبول

تور استانبول در بهار برای شما شرایط بازدید از لایه های زندگی مردم را فراهم می کند هوای بهار روحیه شما و حتی مردم ساکن شهر را نیز تلطیف مینماید و وجود گل ها و هوای معتدل و خلوتی شهر باعث می شود مردم استانبول نیز رفتاری دلنشین تر و راحت تر با گردشگران داشته باشند.

استانبول در بهار نیز مزیتی دو چندان برای گردشگر

تور لحظه آخری استانبول در بهار نیز مزیتی دو چندان برای گردشگر دارد زیرا که علاوه بر کاهش هزینه هایی که پیش از این گفتیم، تورهای فصلی هم وقتی به انقضای زمان خود نزدیک می شوند. برای جذب گردشگر شروع به اعمال تخفیف و کاهش هزینه می نمایند. بنابراین در تور لحظه آخری استانبول نیز از هزینه های رزرو کاسته میشود.

بهار در استانبول مناسب ترین زمان از نظر آب و هوایی می باشد هم بارندگی در حد نرمال می باشد و هم دما بسیار دلچسب می باشد.

نمودار زیر دما در ماههای مختلف سال در شهر استانبول نشان میدهد

تور استانبول

نمودار دمای هوا در شهر استانبول ترکیه

نمودار زیر نشان دهنده میزان بارش باران در بهار استانبول می باشد.

تور استانبول

نمودار بارش باران در شهر زیبای استانبول

تور استانبول در بهار نیز برای صاحبان کسب و کار

تور استانبول در بهار نیز برای صاحبان کسب و کار در زمینه پوشاک نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا استانبول مقصد مناسبی برای خرید انواع لباس برند و برندهای محبوب ایرانیان می باشد و چون در این فصل تعداد گردشگر در استانبول کاهش می یابد در بازار این شهر نیز بسیاری از برندها و فروشگاهها محصولات خود را به حراج می گذارند تا مشتری جذب کنند. بیشترین آمار تخفیف فروشگاهها از ۳۰ تا درصد معمولا در ماه جولای می باشد. اما در ماه آپریل تخفیفات معمولا تا ۷۰ درصد نیز میرسد. علاوه بر تخفیفات لباس شما می توانید در این فصل بهار از تخفیف باربری های شهر استانبول و کشور ترکیه نیز استفاده کنید زیرا پیک کاری آنها تابستان می باشد. برخی از مردم استانبول اعتقاد دارند خرید کردن در صبح به نفعشان می باشد چون تخفیف بیشتری میگیرند اما برخی نیز معتقند که آخر شب و هنگام بسته شدن فروشگاهها نیز زمان خوبی برای گرفتن تخفیف می باشد.

تور استانبول در بهار و تخفیفات تورهای لحظه آخری

تور استانبول در بهار و تخفیفات تورهای لحظه آخری علاوه بر اینکه هزینه های شما را کاهش میدهد به شما امکان می دهد راحتتر تنفس کنید کمتر عرق بریزید، کمتر آرنج دیگران را در پهلوی خود احساس کنید. کمتر قد بلندی کنید، مجبور نیستید برای دیدن گل ها و اماکن دیدنی با دستتان مردم را کنار بزنید و یا مجبور نیستید برای عکس گرفتن از خودتان منتظر بمانید تا جمعیت کم شود تا عکستان خراب نشود برای رزرو تور استانبول در بهار شما می توانید به سایت https://istanbulyar.com مراجعه کنید یا با شماره ۲۵۹۱۷۹۵۰-۰۲۱ ویا ۳۸۰۹۵-۰۵۱ تماس بگیرید.

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-01 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :