استفاده نکردن از روش های غیرقانونی راهی برای اخذ اقامت راحت کانادا

استفاده نکردن از روش های غیرقانونی راهی برای اخذ اقامت راحت کانادا گردشگری

کانادا یکی از کشورهای بسیار پرطرفدار از سوی مهاجران می باشد، این کشور با داشتن اقتصاد بسیار قوی و دانشگاه های قدرتمند خود توانسته هر ساله تعداد کثیری از افراد را به عنوان مهاجر بپذیرد و از این طریق یک جامعه مدرن و عالی را برای هر فرد پدید آورد. اما روش های غیرقانونی بسیار ایجاد شده است که می تواند جان افراد به خطر بی اندازد.

روش های زیادی برای مهاجرت به کانادا  و اخذ اقامت کانادا وجود دارد و در بین روش ها می توان روش های رایگان و غیرقانونی زیادی را نیز مشاهده کرد که برای افراد مختلف بسیار وسوسه انگیز هستند، اما هر فرد که قصد اقامت در کانادا را دارد، باید بداند این روش ها بسیار خطرناک بوده و با مشکلات زیادی همراه می باشد و امکان دارد علاوه بر هزینه های مالی برای فرد، جان او نیز در خطر باشد.

روش های غیرقانونی و رایگان اخذ اقامت کانادا راهی به سوی تباهی

بسیاری از افراد سودجو با اعلام اخذ ویزای کانادا به صورت کاملا رایگان و یا مهاجرت به صورت غیر قانونی، اقدام به وسوسه افراد به مهاجرت از کشور کرده و در این بین فرد با مشکلات زیادی روبرو می شود، بسیاری از این افراد بعد از اقدامات اولیه، پولهای خود را از دست داده و یا با مشکلاتی همچون گروگان گیری و یا گروه های قاچاق اعضای بدن مواجه می شوند که می تواند برای هر فردی بسیار خطرناک باشد. از این رو هماهنگی و ایجاد یک همکاری سالم بین تیم های مهاجرتی قانونی و باتجربه می تواند تجربه مهاجرت از یک کشور را بسیار بهترو آسان تر نماید.

اخذ اقامت کانادا

هر فرد که به فکر مهاجرت است باید بداند که کشورهایی نظیر کانادا برای اعتماد به افراد نیاز به سرمایه اولیه فرد برای هزینه اولیه زندگی دارد و برای انجام مراحل قانونی هر کشور نیزدارد تا مبلغی به صورت ثابت و یا متغیر برای انجام مراحل قانونی واریز شود، از این رو تیم های مهاجرتی باتجربه می توانند در این زمینه یاری رسان شما باشند و می توانند با ایجاد راه ها و روش های کاملا قانونی یک اقامت تضمین شده و بدون مشکل را برای شما پدید آورند که بدون نگرانی فرد باشد، اما هر فرد می تواند براساس شرایط و ویژگی های خود روش های اقامت در کشور مورد نظر را مورد بررسی قرار دهد و بر اساس آنها اقدام به مهاجرت نماید.

روش های مهاجرت به کانادا

کشور کانادا به دلیل داشتن وسعت زیاد و قدرت اقتصادی بالا سالانه به دنبال جذب افراد عالی برای کسب و کارهای مختلف خود و یا تحصیل در این کشور می باشد، از این رو هر فرد می تواند با ایجاد شرایط اولیه و لازم برای اخذ اقامت و به حدنصاب رسیدن امتیازهای او از سوی کشور کانادا می تواند اقدام به زندگی در این کشور نماید، از این رو این کشور با ایجاد روش های گوناگون و بسیار کاربردی می تواند مهاجرت افراد به این کشور را تا حد بسیاری مناسبی آسان نماید و افراد می توانند براساس شرایط کاری، مالی، تحصیلی خود اقدام به مهاجرت نمایند.

اخذ اقامت کانادا
۱-      اخذ اقامت کانادا از طریق کار

کشور کانادا با داشتن اقتصاد قدرتمند می تواند یک بستر بسیار خوب برای کار باشد و افراد مختلف می توانند با ایجاد و شناسایی شرکت های مختلف، اقدام به دریافت گواهینامه از سوی این شرکت ها کرده و به کشور کانادا مهاجرت کنند. این روش برای افراد باتجربه و خلاق بسیار مفید می باشد.

همچنین بخوانید :  پیاده روی در آسمان یخچال طبیعی کانادا عکس
۲-      اخذ اقامت کانادا از طریق تخصص

در صورتی که دارای مهارت و یا ایده های خاصی هستید که می تواند به کشور کانادا کمک نماید، می توانید از طریق طرح این موضوع به کشور کانادا مهاجرت کنید و در صورت تایید و مورد اجرا بودن روش و ایده شما، از تمام مزایای یک اقامت رایگان در این کشور بهره مند خواهید شد.

۳-      اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل

در این روش دانشجویان می توانند برای تحصیل و افزایش علم خود از یک دانشگاه در کانادا گواهی و دعوت نامه دریافت کند و می تواند به مدت ۲ سال به تحصیل در کانادا بپردازد.

۴-      اخذ اقامت کانادا از طریق خود اشتغال زایی

در کشور خود دارای کسب و کار سودمندی هستید و می توانید از این طریق آن نیز در کشور کانادا کسب درآمد کنید و اگر روش کاری شما برای کانادا سودآور باشد می توانید به عنوان یک مدیر به این کشور مراجعه کنید وبا ایجاد کسب و کار خود اقدام به زندگی در کانادا نمایید.

استفاده نکردن از روش های غیرقانونی راهی برای اخذ اقامت راحت کانادا

اخذ اقامت کانادا

۵-      اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

در صورت داشتن درآمد بالا می توانید به راحتی با ایجاد یک حساب بانکی در کانادا و ایجاد شرایط اولیه خود، همانند احراز هویت پول خود، می توانید به راحتی در شرکتهای بزرگ این کشور سرمایه گذاری کنید و به کانادا مراجعه کنید. بدیهی است که این روش نیاز به هزینه اولیه بسیار بالایی دارد.

۶-اقامت از طریق خرید ملک

در روش های قانونی جدید، افراد می توانند با خرید ملک به صورت قانونی در کانادا، اقدامات اولیه خود را به عنوان یک مهاجر انجام دهند، که در این روش باید حتما از یک تیم خبره در امر مهاجرت مشورت های لازم گرفته شود، زیرا اخذ ویزای مهاجرت از طریق خرید ملک کمی زمان بر و سخت می باشد.

اخذ اقامت کانادا

اخذ اقامت کانادا

۷-اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج

اگر شما دارای یک همسر کانادایی هستید، می توانید به راحتی به این کشور مراجعه کرده و از این طریق اقدام به مهاجرت نمایید، در این روش نیز شما باید با یک تیم با تجربه در امر مهاجرت مشورت کرده و بهترین راهکار را برای این نوع مهاجرت در نظر بگیرید.

 

در پایان بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت به یکی از موسسات حقوقی مهاجرت رسمی در کشور ایران مراجعه کنید. ما موسسه حقوقی Go2TR را به شما معرفی می کنیم که توانسته با جذب بیش از ۳۰۰ هزار نفر دنبال کننده در شبکه اجتماعی خود اطلاعات گسترده ای در زمینه مهاجرت برای علاقمندان تولید نماید.

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-05-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :