عکس های تیلور سوئیفت و پیام او در روزهای کرونایی به طرفدارانش

عکس های تیلور سوئیفت و پیام او در روزهای کرونایی به طرفدارانش چه خبر از کجا ؟

خواننده محبوب آمریکایی ها تیلور سوئیفت از همه هوادارانش خواست مهمانی و برنامه‌ هایشان را کنسل کنند تا زودتر ویروس کرونا در آمریکا ریشه کن شود…

تیلور سوئیفت خواننده زیبا و موفق آمریکایی با انتشار پیامی در صحفه شخصی خود از همه هوادارانش خواست تا به توصیه های بهداشتی در ایام قرنطینه توجه کنند و در خانه بمانند زیرا وضعیت بدی در جهان به وجود آمده است و از رفتن به مهمانی بپرهیزید. در ادامه عکس های تیلور سوئیفت را در niksalehi مشاهده کنید.

عکس های تیلور سوئیفت

تیلور سوییفت با توجه به گسترش ویروس کرونا در جهان، منتشر کردن پیامی خطاب به طرفدارانش نوشت: «من به صورت آنلاین همه شما رو دنبال می کنم و خیلی دوستتون دارم اما از اینکه که در حال حاضر مسائل به قدر کافی جدی گرفته نمیشه، نگران هستم.

عکس های تیلور سوئیفت

عکس های اینستاگرام تیلور سوئیفت

عکس های تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت و مادرش

من می بینم که هنوز خیلی از مهمونی ها، پارتی و دورهمی ها برگزار میشه الان باید برنامه هاتون رو کنسل کنید و تا جایی که میتونید خودتون رو ایزوله (قرنطینه) کنید و تصور نکنید چون احساس بیماری نمی کنید، پس بیماری رو به یک فرد مسن یا آسیب پذیر منتقل نمی کنید. شرایط بسیار ترسناکی است و ما به فداکاری و از خودگذشتگی اجتماعی نیاز داریم…

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت خواننده آمریکایی

عکس های تیلور سوئیفت در اینستاگرام

گفتنی است تیلور سویفت متولد دسامبر ۱۹۸۹ خواننده و ترانه‌ سرای جوان آمریکایی است که آهنگ «ترانه ما» او را به جوان‌ ترین هنرمندی تبدیل کرد که به رتبهٔ اول جدول داغ‌ ترین ترانه‌ های کانتری رسیده‌ است. سوئیفت در ۲۰۰۸ نامزد بهترین خواننده جدید در جوایز گرمی سال ۲۰۰۸ شد.

تیلور سوئیفت

تصاویر تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت ستاره موسیقی پاپ آمریکا به لطف فروش خیره‌ کننده آخرین آلبوم خود یعنی «عاشق»
به عنوان پر فروش‌ ترین هنرمند موسیقی در سال ۲۰۱۹ دست یافت. او برای کسب این عنوان رقبای
قدرتمندی چون بیلی آیلیش و ‌‌گروه پاپ کره‌ای «بی‌ تی‌ اس – BTS» را پشت سر گذاشته بود.

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

پارسینما

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-19 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :