قد بارون پسر دونالد ترامپ و صحبت های جنجالی وی درباره پسرش

قد بارون پسر دونالد ترامپ و صحبت های جنجالی وی درباره پسرش چه خبر از کجا ؟

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به تازگی در یک مراسم انتخاباتی پسرش بارون را به همراه خود برده و درباره قد او و نابغه بودنش در کمپین تبلیغاتی صحبت کرده است.

بارون ترامپ به تازگی مورد توجه پدرش قرار گرفته و در کمپین تبلیغاتی پسرش حضور داشته و پدرش نیز صحبت های جنجالی درباره او کرده بود که سوژه رسانه ها شده است. گفتنی است دونالد ترامپ درباره قد و هوش پسرش گفتگو کرده بود. در ادامه عکس های از پسر دونالد ترامپ را در Niksalehi مشاهده کنید

بارون پسر دونالد ترامپ

دونالد ترامپ در جریان یک کمپین تبلیغاتی در لاس وگاس که روز جمعه برگزار شد، در اتفاقی نادر، بارون، کوچک ترین فرزندش را به همراه داشت و در آن یک گفتگوی صوری بین خود و بارون را روایت کرد.

وی در حالی که در مورد بهداشت و بیمه خدمات درمانی در ایالات متحده صحبت می کرد
و از سیاست های پیشنهادی دموکرات ها در این مورد انتقاد می کرد، گفت که بارون می تواند
سایت بیمه خدمات درمانی بهتری نسبت به آنچه طرح اوباما در این زمینه برای ثبت نام
شهروندان در نظر گرفته بود بسازد.

پسر دونالد ترامپ

دونالد ترامپ

وی در این باره چنین گفت: «ما اکنون برنامه هایی را پیشنهاد می دهیم که تا ۶۰ درصد ارزان تر هستند. ما می خواهیم بخش خدمات درمانی را به بخشی بزرگ از کمپین تبلیغاتی مان تبدیل کنیم. ما می خواهیم از مردم با شرایط قبلی محافظت کنیم و همیشه این کار را خواهیم کرد».

دونالد ترامپ سخنان خود در این زمینه و انتقاد از سیاست های بخش سلامت اوباما چنین ادامه داد: «ما بسیاری بهتر از آن ها این موضوع را مدیریت می کنیم.

پسر دونالد ترامپ

بارون پسر دونالد ترامپ

به یاد دارید زمانی که آن ها- اینجا جالب ترین بخش قضیه است- آن وبسایت ۵ میلیارد دلاری را داشتند. ۵ میلیارد دلار. قرار بود هزینه اش ۵ میلیون دلار باشد. من در خانه پسری دارم. او ۱۳ ساله است. او در کار با کامپیوتر یک نابغه است».

پسر دونالد ترامپ در کمپین تبلیغاتی وی

سپس ترامپ در ادامه صحبت هایش گفتگوی بین خود و بارون، که ظاهراً به طور دائم در حال کار کردن با کامپیوتر است، را شبیه سازی کرد. ترامپ با استفاده از صدا و لحنی متفاوت که به پسرش اشاره داشت چنین گفت: «سلام بابا. چه خبر بابا. بابا از اینجا برو بیرون لطفاً».

دونالد ترامپ

دونالد ترامپ در کنار ملانیا و پسرش

سپس در ادامه، ترامپ از زبان خودش چنین پاسخ پسرش را می دهد: «هی گوش بده.
من رئیس جمهور ایالات متحده هستم، بارون. با… اینجوری صحبت نکن».
در ادامه ترامپ از زبان بارون چنین پاسخ می دهد: «پدر، اذیت نکن، پدر. نمی بینی دارم
با کامپیوترم بازی می کنم؟».

ترامپ در ادامه می گوید: «پسرک داشت با من حرف می زد و همزمان با کامپیوترش ور می رفت». دونالد ترامپ در ارجاع به نسل های جوان ایالات متحده که با تکنولوژی بزرگ شده اند و همچنین کوچکترین فرزندش که تنها فرزند او و ملانیا است چنین می گوید: «این افراد نابغه هستند. می دانید، آن ها بزرگ می شوند.

دونالد ترامپ

دونالد ترامپ با همسرش ملانیا و پسرش

شبیه راه رفتن است. اما او به من نگاه می کند انگار می گوید که من می توانستم وبسایت خدمات درمانی شان را برایشان می ساختم. او این کار را مجانی انجام می داد و از آن چیزی که آن ها داشتند نیز بهتر می بود. بدون هیچ هزینه ای».

ترامپ بار دیگر به تقلید صدای بارون باز می گردد و می گوید: «یالا بابا. من کار دارم، بابا. چی می خوای؟ کارت چیه، بابا؟». سپس ترامپ در حالی که به پسرش فکر می کند آرام می گوید: «بارون». در ادامه حاضران شروع به فریاد زدن نام کوچک پسر کوچک او می کنند و ترامپ به وضوح از این موضوع خوشحال است.

دونالد ترامپ

دونالد ترامپ و پسرش بارون

قد بلند پسر دونالد ترامپ

رییس جمهور ایالات متحده در ادامه و در حالی که از هیجان بوجود آمده لذت می برد
با لحنی نشان از تحسین پسرش می گوید: «واوو. بارون. واوو. [از این تشویق]
خوشحال خواهد شد. او پسر خوبی است. این را به شما بگویم که او یک پسر بلند قد است.
به تازگی ۱۳ ساله شده و آنقدر بلند است» و سپس با حرکاتش بلندی قد ۱۹۸ سانتیمتری
پسرش را تشریح می کرد.

تصاویر منتشر شده نشان می دهد که بارون ترامپ، علیرغم سن پایینش، بسیار بلندقد بوده و از پدرش نیز بلندتر شده است هر چند برخلاف برادران و خواهرانش به ندرت در انظار عمومی ظاهر می شود.

دونالد ترامپ

خانواده دونالد ترامپ

البته موضوعی دیگر در مورد صحبت های دونالد ترامپ در مورد بارون خبرساز شده و آن این که بارون در واقع نه ۱۳ ساله بلکه ۱۴ ساله است و در ۲۰ مارس جاری ۱۴ ساله خواهد شد.

این برآورد اشتباه از سن پسرش باعث شده که برخی ادعا کنند وی ارتباط نزدیکی با پسر خود
نداشته و حتی سن دقیق او را نمی داند در حالی که برخی دیگر گفته اند این اشتباه
در واقع یکی از نشانه های زوال عقل و فراموشکاری ناشی از پیری در دونالد ترامپ است.

روزیاتو

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
ترفندهای فوق العاده برای تزئین سبزیجات
تاریخ بروزرسانی : 2020-02-23 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :