اضافه وزن سلنا گومز خواننده مشهور آمریکایی به خاطر بیماری

اضافه وزن سلنا گومز خواننده مشهور آمریکایی به خاطر بیماری چه خبر از کجا ؟

خواننده و بازیگر آمریکایی سلنا گومز از سال ۲۰۱۳ به بیماری لوپوس مبتلا شده و روی ظاهرش تاثیر گذاشته است.

خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی سال هاست با بیماری لوپوس دست و پنجه نرم می کند و به تازگی تصاویری از وی منتشر شده که سوزه رسانه ها شده است. در ادامه دلایل اضافه وزن سلنا گومز را در نیک صالحی مشاهده کنید.

اضافه وزن سلنا گومز

تصاویر جدیدی از سلنا گومز، خواننده ی مشهور، به دلیل چاقی محسوس او مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.این تصاویر گومز را در یک دست لباس معمولی در خیابان نشان می دهد که شکار پاپاراتزی ها شده است.

ومز که به بیماری لوپوس مبتلا است پیش تر در گفتگویی به صحبت درباره ی افزایش وزن خود که ناشی از این بیماری است پرداخته بود.

او در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه ی خود گفت: « به خاطر نوسانات وزنی ام برای اولین بار مشکلاتی در رابطه با تصویر بدنی خودم تجربه کردم. من به لوپوس مبتلا هستم و با مشکلات کلیوی و فشار خون بالا هم دست و پنجه نرم می کنم. بنابراین مشکلات جسمی زیادی دارم.»

اضافه وزن سلنا گومز

سلنا گومز

این خواننده ی محبوب گفت که عوارض جانبی فشار خون بالا و مصرف داروهای مخصوص بیماری لوپوس باعث شده وزن او دچار نوسان شود.

او گفت: «به خاطر داروهایی است که تا آخر عمر باید بخورم. راستش را بخواهید به این بستگی دارد که چه ماهی از سال باشد. واقعاً وقتی متوجهش شدم که مردم به خاطرش شروع کردند به حمله به من.»

سلنا گومز

سلنا گومز قبل از بیماری

اضافه وزن سلنا گومز به خاطر بیماری

سلنا گومز خواننده و بازیگر آمریکایی از سال ۲۰۱۳ به بیماری لوپوس مبتلا بوده که این بیماری باعث تغییرات اساسی بدن در مدت کوتاهی شد.

هنوز هیچ کس نمی داند علت به وجود آمدن بیماری لوپوس چیست اما لوپوس و دیگر بیماری های خودایمنی ارثی هستند. به علاوه، کارشناسان تصور می کنند.

این بیماری در پاسخ به برخی هورمون ها (مانند استروژن) یا محرک های محیطی به وجود می آید. محرک محیطی چیزی در بیرون بدن است که می تواند باعث بروز علائم لوپوس یا تشدید آن ها شود.

اضافه وزن سلنا گومز

اضافه وزن سلنا گومز

بازیگری خواننده مشهور امریکایی در یک سریال

سلینا گومز پس از گذشت نزدیک به یک دهه از سریال “جادوگران محله ویورلی” دیزنی با کمدی “تنها قاتلان ساختمان” هولو به تلویزیون بازمی‌گردد.

گومز جمعه شب در حین برگزاری کنفرانس مطبوعاتی “اتحادیه منتقدین تلویزیونی” گفت: “در سنین بسیار کم زندگی‌ام را به دیزنی بخشیدم و نمی‌دانستم که چه می‌کنم.

خواننده

سلنا گومز

سطح پیچیدگی داستان علت بازی من بود اما نمی‌ دانم. کودکی بیش نبودم و نمی‌ دانستم که چه می‌کنم. این سو و آن سوی صحنه می‌دویدم. اما حالا مثل یک اسفنج هرچه بتوانم می‌آموزم.

و بازگشت به تلویزیون واقعاً خوشایند است و اینکه نقش شخصیتی را بازی می‌ کنم که هم‌سن‌وسال خودم است اتفاقی که هیچ‌گاه روی نمی‌دهد. از اینکه در سریال بازی کرده‌ام بسیار خوشحالم.”

بازیگر

عکس های سلنا گومز

یکی از دلایل هیجان‌ زدگی گومز همکاری با “استیو مارتین” و “مارتین شورت” است که آنان را “دو عموی دیوانه” می‌ خواند. این سه نقش غریبه‌ هایی را بازی می‌ کنند که همگی به جنایات واقعی علاقه‌مندند و ناگهان خودشان را در پرونده ای مرموزو واقعی در آپارتمانشان گرفتار می‌بینند.

روزیاتو , سی نما

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2021-09-25 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :