شکستن قوانین مد و فشن توسط سلین دیون خواننده تایتانیک

شکستن قوانین مد و فشن توسط سلین دیون خواننده تایتانیک چه خبر از کجا ؟

سلین دیون خواننده مشهور کانادایی در مراسمی که ظاهرا به مناسبت روز جهانی زن تدارک دیده شده بود با لباس صورتی خود حاشیه ساز شده زیرا او دامن را با شلوار پوشیده بود.

سلین دیون در اقدامی قابل توجه برای روز جهانی زن با لباس شگفت انگیز خود سوژه رسانه های شده است . وی در مصاحبه ای گفته بود که می توان با پوشیدگی نیز زیبا و جذاب بود. در ادامه جزئیات این لباس جنجالی سلین دیون خواننده پاپ در روز جهانی زن را در Niksalehi مشاهده کنید

مدگردی با سلین دیون خواننده پاپ

سلین دیون که با لباس صورتی فلامینگو در شهر دیده شد دامن خود را با شلوار پوشید تا به طرز شگفت‌ انگیزی یکی از قواعد مد را بشکند.

در دنیای مد، قوانین برای شکسته شدن ایجاد شده‌ اند. هر بار که این اتفاق می‌افتد، توجه همه را به سوی خودش جلب می‌کند. این بار نوبت به شکستن قوانین مد توسط سلین دیون رسیده است. او بار دیگر به طرز شگفت‌ انگیزی این کار را انجام داد و دامن خود را با شلوار پوشید.

سلین دیون خواننده

سلین دیون با لباس صورتی

سلین دیون خواننده

سلین دیون

این ستاره ۵۱ ساله بعد از ظهر شنبه ۷ مارس، هنگامی که از هتل خود در شهر نیویورک با لباس شگفت‌ انگیزش به رنگ صورتی فلامینگو خارج شد، مرزهای مد را بار دیگر جابه‌جا کرد. جدا از رنگ ویژه در ظاهر کلی او، سر تا پا پوشیده بودن لباس‌ هایش بسیار مورد توجه همه قرار گرفت. این هنرمند افسانه‌ ای پراهن خود را با جلیقه بزرگ، دامن پلیسه‌ دار و شلوار دلپذیری هماهنگ کرده بود.

سلین دیون

لباس شگفت انگیز سلین دیون

سلین دیون خواننده زن در روز جهانی زن

به گزارش وبسایت دینو، روز گذشته دیون در خیابان، جسورانه مسیر شخصی خود را ساخت و ثابت کرد که در دنیای شیک‌ پوشی، “بیشتر هم بیشتر است”. ایده او برای انجام این کار، احترام به حقوق زنان در پی روز جهانی زن بود و نشان داد که با پوشیده بودن هم می‌ توان بسیار زیبا و جذاب به نظر رسید.

سلین دیون

سلین دیون در روز جهانی زن

سلین دیون

عکس های سلین دیون

او با کمربند نقره‌ای باریک و طراحی “کیت یانگ” (Kate Young) برای عینک آفتابی Tura به این هدف
خود دست یافت. به جرات می‌توان گفت که او به دنبال پوششی برای قتل عام عمومی بود؛
چرا که او در حال رفتن به Prudential Center در نیوآرک نیوجرسی بود. علاوه بر نمایش لباس روشن
و جسورانه‌ اش، این خواننده افسانه‌ ای قرار بود آخرین اجرای خود را در تور جهانی Courage داشته باشد.

وبسایت دینو

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :