عکس های پنه‌لوپه کروز و اظهار نظر جالب وی در مورد توجه به ظاهرش

عکس های پنه‌لوپه کروز و اظهار نظر جالب وی در مورد توجه به ظاهرش چه خبر از کجا ؟

پنه‌ لوپه کروز ستاره اسپانیایی فیلم همه می دانند اصغر فرهای به تازگی در مصاحبه ای عنوان کرده دوست ندارد کسی درباره ظاهر و نحوه پوشش اظهار نظر کند.

پنه‌ لوپه کروز ستاره اسپانیایی هالیوود که موفق به کسب جایزه اسکار شده در سال ۲۰۱۰ در یک مهمانی با خاویر باردم بازیگر مطرح ازدواج و حاصل ازدواج آنها دو فرزند به نام های لئوناردو و لونا می باشد. در ادامه عکس های پنه‌لوپه کروز را در Niksalehi مشاهده کنید.

عکس های پنه‌لوپه کروز

پنه‌لوپه در کنار بازیگری مدل شرکت‌هایی، چون منگو، لورئال و رالف لورن است و همچنین به همراه خواهر کوچکترش مونیکا کروز طراحی‌هایی برای منگو انجام داده‌اند. کروز علاوه بر کمک‌های مالی برای موسسات خیریه، وقتش را نیز صرف آن‌ها می‌ کند.

پنه‌لوپه کروز می‌ گوید این‌که دیگران سعی کنند او را زیبا توصیف کنند یا درباره پوشش نظر بدهند، اذیتش می‌ کند. پنه لوپه کروز، بازیگر ۴۶ ساله فیلم “همه می‌ دانند” به کارگردانی اصغر فرهادی و ستاره اسپانیایی سینمای جهان، می‌ گوید دوست ندارد کسی به ظاهرش توجه کند یا درباره نحوه پوشش او نظر بدهد.

عکس های پنه‌لوپه کروز

پنه‌لوپه کروز

مجله Red زمانی که از او پرسید چه احساسی دارد وقتی او را زیبا توصیف می‌کنند، پاسخ داد: “اذیت می‌شوم! من خودم را با این القاب نمی‌سنجم. من نسبت به قیافه‌ ام چندان اعتماد به نفس نداشتم و با توجه زیاد به ظاهرم بزرگ نشده‌ ام؛ اما با بالا رفتن سنم، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده‌ ام. باید بگویم نظرم نسبت به قبل تغییری نکرده است و فقط برخی دلواپسی‌ ها هستند که با گذر زمان کمرنگ شده‌اند. ”

عکس های پنه‌لوپه کروز

پنه‌لوپه کروز و همسرش

کروز در ادامه می‌ گوید، تنها تعریف و تحسین فرزندانش برایش اهمیت دارد و بس! او علتش را چنین بیان می‌ کند: “چون می‌ دانی آن‌ ها واقعیت را می‌ گویند”!

پنه‌لوپه کروز

پنه‌لوپه کروز

عکس های پنه‌لوپه کروز ستاره هالیوود

علاوه بر تمام این‌ ها، کروز اعتقاد دارد هنوز تابو‌هایی درباره زنان در جوامع وجود دارد. او می‌گوید: “اگر کلمات و عباراتی مانند افسردگی پس از زایمان، هورمون و … سر میز شام مطرح شوند، مردم را عصبی می‌کند”

پنه‌لوپه کروز

پنه‌لوپه کروز و کارل لاگرفلد طراح لباس

پنه‌ لوپه در کنار بازیگری مدل شرکت‌ هایی، چون منگو، لورئال و رالف لورن است و همچنین
به همراه خواهر کوچکترش مونیکا کروز طراحی‌ هایی برای منگو انجام داده‌ اند.
کروز علاوه بر کمک‌ های مالی برای موسسات خیریه، وقتش را نیز صرف آن‌ ها می‌ کند.

پنه‌لوپه کروز

عکس های پنه‌لوپه کروز

​این بازیگر در سال‌ های اخیر حضور پررنگی در هفته‌ های مد معتبر جهان از جمله هفته مد نیویورک و هفته مد پاریس داشته است. او در حال حاضر سفیر برند “شنل” و مدل تبلیغاتی برند جواهرات سواروسکی است.

سیگاتک

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2020-05-20 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :