نامزد هنری کویل و عاشقانه آقای بازیگر برای ناتالی ویسکوسو

نامزد هنری کویل و عاشقانه آقای بازیگر برای ناتالی ویسکوسو چه خبر از کجا ؟

هنری کویل بازیگر نقش سوپرمن به تازگی از نامرد جدید خود رونمایی کرده و این دو در حالی که بازی شطرنج انجام می دهند عاشقانه ای زیبا را آقای بازیگر منتشر کرده است.

بازیگر بریتانیایی سریال ویچر و سوپرمن به تازگی در صحفه شخصی اش از همسر جدید خود رونمایی کرده است و عاشقانه ای زیبا برای وی نوشته است. در ادامه تصویری از نامزد هنری کویل را در Niksalehi مشاهده کنید.

نامزد هنری کویل

هنری کویل سراپا عاشق شده است. کویل، ستاره “لیگ عدالت” که معمولاً اطلاعاتی از زندگی خصوصی خود منتشر نمی‌ کند روز شنبه عکسی با نامزد جدیدش “ناتالی ویسکوسو” در حال بازی شطرنج منتشر کرد. او با نوشتن متنی عشقش را به ویسکوسو اعتراف کرده است: “ظاهر با اعتماد به نفس من کمی پیش از آن که عشق زیبا و بی‌ نظیرم ناتالی، مرا در شطرنج شکست دهد.”

هنری کویل

هنری کویل

در این عکس، کویل ۳۷ ساله در حال لبخند زدن به ناتالی دیده می‌ شود در حالی که ناتالی به صفحه شطرنج خیره شده و به حرکت بعدی‌ اش فکر می‌ کند. ویسکوسو، نایب‌ رئیس استودیو تلویزیون و دیجیتال لجندری انترتینمنت لس‌ آنجلس است.

سریال ویچر

سریال ویچر

آشنایی با نامزد هنری کویل

علاوه بر کویل، ویسکوسو نیز این عکس را در صفحه اینستاگرام خود با این متن منتشر کرده است: “در حال یاد دادن بازی شطرنج به هنری عزیزم… یا… شاید او اجازه می‌ دهد برنده شوم؟”

سوپرمن

بازیگر نقش سوپرمن

به گزارش ۳۰نما پر سر و صداترین رابطه کویل پیش از این در سال ۲۰۱۳ با ستاره سریال “تئوری بیگ بنگ” کیلی کوئوکو بود. این در حالی است که طرفداران این بازیگر پس از اینکه هفته گذشته عکسی از او با دختری بلوند در لندن منتشر شده بود شروع به بررسی احتمالات کرده بودند. عکس کویل تا کنون بیش از دو میلیون لایک و سی هزار کامنت دریافت کرده است.

نامزد هنری کویل

نامزد هنری کویل

فیلم های بازیگر مطرح انگلیسی

وی از سال ۲۰۰۱ میلادی تا کنون مشغول فعالیت بوده است. بیشتر شهرت وی به خاطر بازی در نقش سوپرمن در فیلم مرد پولادین است. از دیگر فیلم های سینمایی که کویل در آن ها حضور داشته می توان به مردی از یو.ان.سی.ال.ای.، بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت، فنا ناپذیران، کنت مونت کریستو و هر چه نتیجه دار باشد اشاره کرد.

بازیگر

تصاویر هنری کویل

سی نما

همچنین بخوانید :  تولد اما استون و 40 نکته خواندنی درباره او به مناسبت 30 سالگی اش +تصاویر
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2021-04-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :