جنیفر آنیستون و برد پیت و راز دختر مخفی این زوج جنجالی هالیوود

جنیفر آنیستون و برد پیت و راز دختر مخفی این زوج جنجالی هالیوود چه خبر از کجا ؟

گفته می شود جنیفر آنیستون و برد پیت دو ستاره مشهور هالیوود که زمانی با هم ازدواج کرده بودند یک دختر مخفی دارند که رابطه خونی با هم ندارند اما دختر آن ها محسوب می شود.

آقای جذاب هالیوود تا کنون رابطه های پر فراز و نشیبی داشته است اما دو ازدواج آخر او همیشه مورد توجه رسانه ها بوده است به خصوص بعد از جدایی جنجالی اش از آنجلینا جولی ستاره زیبای هالیوود بیشتر زیر زره بین قرار گرفت. در ادامه راز مشترک جنیفر آنیستون و برد پیت و عکس های از این دو را در Niksalehi مشاهده کنید.

جنیفر آنیستون و برد پیت

طبق گزارش‌هایی که برخی منابع نزدیک به جنیفر آنیستون و برد پیت منتشر کرده‌اند، این زوج سابق یک دختر مخفی دارند. یک دختر مخفی که پیش از آشنایی برد پیت و جولی وجود داشته است.

جنیفر آنیستون و برد پیت

همسران آقای جذاب هالیوود

ازدواج عاشقانه این زوج تنها پنج سال به طول انجامید. طرفداران آن‌ها این واقعیت
را می‌دانند که این زوج هیچ بچه خونی ندارند. با این حال، یک منبع آگاه ادعا می‌کند
که شخصی وجود دارد که این زوج او را مانند دختر خود می‌داند.

جنیفر آنیستون و برد پیت

زوج جنجالی هالیوود

زمانی که جنیفر آنیستون و برد پیت هنوز با یکدیگر در ارتباط بودند، رابطه خوب و عاشقانه‌ای داشتند. آن‌ها پس از جدایی مدتی از یکدیگر دور شدند، اما اکنون مجددا با یکدیگر رابطه‌ای دوستانه دارند. جالب است که این زوج سابق هیچوقت مستقیما از یکدیگر بدگویی نکرده و سعی کرده‌اند روابط خود را پس از طلاق به خوبی مدیریت کنند.

بر اساس شایعات جدید، برد پیت خواهرزاده مورد علاقه خود را دارد که او را دختر خود می‌ داند.
نام او سیدنی است و پیت او را مانند دختر خودش دوست دارد. نکته جالب‌تر این که،
انیستون نیز عاشقانه سیدنی را دوست دارد. انیستون و سیدنی با یکدیگر روابطی
بسیار نزدیک دارند. این در حالی است که سیدنی چنین رابطه‌ای با آنجلینا جولی ندارد.

همسر سابق خانم بازیگر

همسران سابق خانم بازیگر

سیدنی به تازگی از دانشکده با مدرک معماری فارغ التحصیل شده است. گفته می‌شود برد پیت نیز از او الهام گرفته و اخیرا به معماری علاقه‌مند شده است. افزون بر این‌ها برد پیت تا حدی به سیدنی علاقه‌مند است که برای بزرگداشت دستاورد‌های تحصیلی وی کلید‌های عمارت محبوب باربارا را به وی تحویل داده است.

زوج سابق هالیوودی

زوج سابق هالیوودی جنیفر آنیستون و برد پیت

از آشنایی تا ازدواج و جدایی زوج هالیوودی

این دو زوج هنری به مدت هفت سال با هم زندگی می کردند که ۵ سال آن به طور رسمی زن و شوهر بودند. این رابطه در سال ۲۰۰۵ به اتمام رسید و دلیل آن نیز خیانت پیت به آنیستون به خاطر آنجلینا جولی اعلام شد. برد پیت گفته است که رابطه ی او و آنیستون دیگر مانند قبل نبوده و آن ها چاره ای جز پایان دادن به آن نداشته اند.

خانم بازیگر

بازیگر هالیوود و همسر سابقش

خانم بازیگربه طور تلویحی اعلام کرده که آنجلینا جولی مسبب جدایی او و آقای جذاب بوده است و کورتنی کاکس که دوست صمیمی آنیستون است به طور علنی اعلام کرده که پیت علاقه اش به آنجلینا جولی را با آنیستون در میان گذاشته بود. اکنون که پیت و جولی از هم جدا شده و برد پیت تنها مانده است، تمام دنیا دوست دارند که نظر آنیستون را در این مورد بدانند!

انتخاب , روزیاتو

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2020-06-10 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :